Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim canim cok mutlu oldum pek mutlu oldum senin adina ❣ insallah bebegini saglikla kucagina alirsin bayadir takip ediyordum ne yapti diye dualarim kabul olmus cok sevindim

Birbirimizi takip edelim Allahın lütfü ile inşallah gebe kalırız ve tümmmmm isteyen kardeşlerim de aminnnnn

Hadsiz ya. Deli oluyorum böyle duyarsız insanlara. Allah vermeyi bilmiyor sanki kendisi verecek salak.

Tabiki cevabını vereceksin espri yaptım derse de herkes haddini sınırlarını bilecek dersin. O istediğini söylüyor sen susuyorsun. Cevabını vermiş olsan bu kadar içerlemezsin. Böyle insanlar hep var. Cevap vermedikçe tekrar edecek

Size böyle hissettiren kim varsa aranıza mesafe koyun. Ne kolay geliyor insanlara sınanmadıkları konular konusunda ahkam kesmek Allah bildiği gibi yapsın o arkadaşı

Canim canim cok mutlu oldum pek mutlu oldum senin adina ❣ insallah bebegini saglikla kucagina alirsin bayadir takip ediyordum ne yapti diye dualarim kabul olmus cok sevindim
Ya sen benim canımın içisin senin o güzel kalbine ölürüm gözlerim doldu inan seninle aynı anda bu duyguları yaşamayı çok isterdim nasip olmadı ama peşinden geliyorum kendimce diyorum biizm kızların doğumuna da az kaldı diye Rabbim sağ salim yavrunu kucağına almayı nasip etsin dualarım her daim seninle seni çok seviyorum canım arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…