Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Papatyamaviss Papatyamaviss Kız eşimin 2 dayısı var, onlar da oğlu olsun istediler , ikisinin de yok. Yengesinin kaç defa düşüğü olmuş hep erkek... Allah işte bir bildiği var ne diyecen... Hatta eşimin dedesinin ismi kimseye konmayınca ben koymak istedim Osman :) zaten her işime de kaynanam koşturur Allah ondan gani gani razı olsun. Ben de babasının adını koydum Osman Kaan 2. oğlumun adı :KK36: Adı da çok yakışıyor tosunuma cücüğüme maşallah :KK36:

Olsun işte öğrendik, yapmamak gerek, sosyal medya da çok etkili ve çok kötü bir platform... İstemeden bir çok insanın hakkına giriyoruz... Rabbim affetsin rahmetiyle muamele etsin bizlere de....
Ben yaşamasam bende düşünemezdim canım insan o mutlulukla nasıl aklına getirsin bunu ☺️

Ya var bence testte kabak gibi gözüküyor kuzumm 😍🤲 ben henüz test yapmadım sende hissrtin demi o yuvarlak şeysini bende baktım sokayım azıcık dedim sertti
Su damlattığı için kuruma çizgisi çıkmış tekrar. Üzmek istemiyorum ama ümit verici değil maalesef bu test. Yeni başka test yap canım ona bakalım ☺️

genelde yüksek seyrediyor canım. :) ama ara ara da düşebilir. önemli olan yum öncesi döneme göre yüksek seyretmesi , o da öyle oluyor zaten yüksek devam ediyor gebelik devam ederse :)
Ne guzel açıklamıssın canım ya pek gebelk oluşunca düşuyor mu ykselmeye devammı edyor

Olsun işte öğrendik, yapmamak gerek, sosyal medya da çok etkili ve çok kötü bir platform... İstemeden bir çok insanın hakkına giriyoruz... Rabbim affetsin rahmetiyle muamele etsin bizlere de....
Amin inşAllah canım. Bende o günden beri sosyal medyada hiç bir şeyimi paylaşmıyorum. Paylaştıklarımı da sildim. Attığım her fotoğrafla birinin canını yakabileceğimi farkettim. Eşimle foto paylaşsam evlenmek isteyenler üzülebilir, gezsem tozsam imkanı olmayan üzülebilir, akrabalarımla olsam yalnız olanlar üzülebilir. Her durumda birileri üzülebilir

Kesinlikle... Düşünmek zorundayız... Rabbim hepimize hassasiyetler versin böyle konularda...
Amin inşAllah canım. Bende o günden beri sosyal medyada hiç bir şeyimi paylaşmıyorum. Paylaştıklarımı da sildim. Attığım her fotoğrafla birinin canını yakabileceğimi farkettim. Eşimle foto paylaşsam evlenmek isteyenler üzülebilir, gezsem tozsam imkanı olmayan üzülebilir, akrabalarımla olsam yalnız olanlar üzülebilir. Her durumda birileri üzülebilir

“ Hamilelik servikse kan akışını arttırır. Kadın gebe kalmamışsa, serviks, burnun ucu gibi, ancak gebe kalması sağlandığında serviks dudaklara daha yumuşak bir şekilde benzemektedir.”
Böyle yazmışlar bende dokunduğunda ince böyle bi minik bilet var elime gelen burun gibi o tropik şeyde hissettim dokununca yumuşak ama içine girerken hafifi sert geldi 😃
Papatyamaviss Papatyamaviss

Kız eşimin babası 4 erkek kardeş :KK70: Ama nasip işte... Kaynanamın bir kızı olmuş erken doğmuş suyu patlamış, bebişin başı ezikmiş, babasının birtakım b..ktan işleri yüzünden.... İçlerinde kalmış gördük bebeği eli ayagı herşeyi vardı diyor annem hala anlatırken aglar... Hayırlıysa kaynanama çektiysem bir sağlıklı kızım olma ihtimali var inşaallah 😂
ahahah benımde kayananmın bır kızı var :KK70: anamın ıkı kızı var :KK70: olur m nasıp be ama cok fazla ümitlenmiyorum diyim :KK70:

Eklentiler

• 67A3B104-663D-4401-A19E-D5460C1FC157.png
    67A3B104-663D-4401-A19E-D5460C1FC157.png
    149,6 KB · Görüntüleme: 30
sen tekrar kan versene ama aynı yerde muhtemelen senin geç dölllenme oldu. ben kimyasal geçirdiğimde bat günü gece başladı kanamam ve foşur foşur senin lekelenme gerekirse git bir kadın doğuma ama önce bir kan ver
Canim lekelenmem gecti zaten ben ayın 29 da kan vermiştim negatif çıkmıştı 1 30 yada 31 gibi çok az lekelenmem oldu 2 ocak ta gebelik testi silik görünce kan verdim 29 çıktı 3 ocakta devlet hastanesinde 25.8 çıktı yukselmemis hatta bi kac birim düşmüş demekki bugun iyice düştü

“ Hamilelik servikse kan akışını arttırır. Kadın gebe kalmamışsa, serviks, burnun ucu gibi, ancak gebe kalması sağlandığında serviks dudaklara daha yumuşak bir şekilde benzemektedir.”
Böyle yazmışlar bende dokunduğunda ince böyle bi minik bilet var elime gelen burun gibi o tropik şeyde hissettim dokununca yumuşak ama içine girerken hafifi sert geldi 😃
Papatyamaviss Papatyamaviss
bu yontemlerıde kavrayacagız herhalde :KK70: elleye elleye kendımızı :d

X