Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız dedim ya o sabah asansöre binerken işe giderken aynada yüzüm çok minnoş geldi bana. Pespembe yanaklar pırıl pırıl parlıyordum sanki Bir de o gün çok terledim donuma kadar terlediğimi farkettim. Çok sık acıktım o gün yine. Yemekten 1 saat sonra midem kazınıyordu son olarak da meme hassasiyetim geçmemişti. Gitgide artıyordu onlardan huylandım , aslında bir sonraki döngüye diye gebelik testi sipariş etmiştim. Sonra dedim adet gelene kdr belki yapmak isterim eczaneye girdim aldım işte Roll verdi uydurukmuş diye söylendim falan

Benim ateşime bakana gülüm ya :)
Nerde ki kuzu etiket yap göremedim

Bende geçen ay gebelik testi alırken eczacı çocuk roll artımed ile eş değer diye ondanda verdi

Negatif kızlar artık bu ay ile bir toplamda 3 ay olacak sürekli böyle test yapmaktan yoruldum
Ne ovulosyon ne gebelik testi birşey yapmicam özellikle 3 bebek düşüncesi aklımdan çıktı illa olsun moduna girmiyorum artık
İlk ikisi hemen olunca bu olmayınca insanı psikolojik olarak yoruyor..
Biraz uzak kalıp kafa dinlemek istiyorum hepinizi seviyorum.. hayırlı haberler alın inşallah

Bende ogluma kurtajdan sonra hemen kaldim cok şükür eğer normal bir hamilelik değilse ki bence değil bi an önce bitse bari böyle beklemek arada kalmak çok kötü

Kızlar belimde bi sıcak sıcak hissediyorum sanki hasta olacakmışım gibi bugün yumurtlama pik olalı 10. Gün çatlamanın 9. Gün içindeyim, pazar günü gibi bekliyorum reglimi

Güzel düşün gizel olsun kuzum demekki biz 10 günden sonra test yapınca çift çizgi görürsek dogru olur en azından acaba igne etkisimi demeyiz

Bende ogluma kurtajdan sonra hemen kaldim cok şükür eğer normal bir hamilelik değilse ki bence değil bi an önce bitse bari böyle beklemek arada kalmak çok kötü
Kurtaj sinrasi hemen kaldım demişsiniz, kaç ay sonra hamile kaldiniz ? Bende kürtaj oldum haziran da sonra başka bir ameliyat geçirdim korunma süremiz Kasım da kalkti o zaman
Dan beri deniyoruz hala bisey yok

Belki yumurtanın kalitesi ile alakalı olabilir mi benim bazı aylar çok ağrım oluyor ve akıntı kanlı geliyordu internette yumurtanın kaliteli olması ile alakalı yazıyordu ne kadar doğru bilmiyorum ama
Kaliteli olsa kan mi olur

Kızlar belimde bi sıcak sıcak hissediyorum sanki hasta olacakmışım gibi bugün yumurtlama pik olalı 10. Gün çatlamanın 9. Gün içindeyim, pazar günü gibi bekliyorum reglimi
Yumurtlamadan itibaren sayarken yumurtlama gününü de dahil ediyor musun yoksa sonraki günden itibaren mi sayiyorsun

Bence kan verip içini rahatlatmak yerine bu şekilde kendisini muallakta bırakarak hata ediyorsun. Boşuna stres yaşıyorsun. Bebek sağlıklıysa bile ona zarar veriyor bu duyguların. Farklı yerde ölçüm yaptırdın böyle çıkması gayet normal

Utanmaz kocam dalga gecıyor bırde şırıngaya ceker buzluga atarız günü geldımı yapıştır dıyo bılımse bilim al sana
Yemin ederim kahkaha attım ay çözüm önerisine gel kız bi deneyin işe yarıyorsa bende il değiştirip git gel yapmıyayım yanıma yolluk alayım başka ildeyken yapıştırayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…