Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya burada o doktoru hayretler içinde okurduk
Ve sahte hesap değil, senelerin üyesiydi
Aynen öyle yapmıştı

Kızlar gün gün ovulasyon atıyorum çizgiler silinince deniyoruz demi

Eklentiler

• FF524100-6C22-4318-A0DD-562DD20A3E24.jpeg
    56,5 KB · Görüntüleme: 56
Benimkisi sence nasıl pazar gününü baz alıyorum Yumrtlama pik gününü hep öyle adet oldum ben pik gününden 14 günsonra
Kuzus senınkınde haraket var bı yukarı cıkmaya calısıyor en azından sabıt gıtmıyor D: o anlayamadıgın seyıde afedersın ama resımdekı gıbı parmagını ıcerı yerleştırıyorsun soyle bı saga sola gıt bır ıkı seferee anlarsın zaten mesela adet bıtımınden yumurtlamaya kadar benım elıme degıyordu top kure gıbı dıye acıklamıs uygulama sert bır yuvarlagımsı bısey dı yumurtlamadan sonra yukarı cıktı gelmıyor suan , benım bunu yapma sebebımde aslında ılk basta akıntılarımı takıp etmek ıcındı cunku benım akıntılarım yuzde 90 dısarı cıkmıyor ancak ıcınden ellersem anlayabılıyorum sonra sonra bunu da kesfettım kontrol edıyorum eskıden ebelerde bu sekılde anlarlarmıs hamıle olup olmadıgını kadınların

Kızlar gün gün ovulasyon atıyorum çizgiler silinince deniyoruz demi
hayır pık olacak yanı ıkısıde aynı koyulukta veya bırı brınden daha yuksek koyulukta olacak bunu gorukten sonra ımkan var ıse uc gun ılıskı pık oldugu ve ertesı gunlerde sılındıgı anlar en kıymetlısı ılk 24 saat - bazı kadınlarda 36 saatı bulabılıyor catlaması

Vayyy aslında çok güzel anlatmışsın ben tuhaf gelecek ama korkuyorum onu yapmayı denesem mi acaba ya tuvalete gittim de

Top küre gibi şey olursa mı hamile değiliz demek

hey maşallah neler neler yapıyır insanlar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…