Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar belimde bi sıcak sıcak hissediyorum sanki hasta olacakmışım gibi bugün yumurtlama pik olalı 10. Gün çatlamanın 9. Gün içindeyim, pazar günü gibi bekliyorum reglimi
Aynı belirti bendede var kasıktada var ama ara ara ve ateşim yüksek ya ama bence bırmalin dısında yuksek gıbı

Ben sonraki günden itibaren sayıyorum
Himm o zaman daha 14. Güne çok var benim en iyisi adet gecikmesini beklemek .. h8c bir belirtim yokken goguslerim şişti birden Kocan oldu ve sızım sızım sızlıyor dokununca ağrı yok ama elimle sıkıyorum hatta ama gün içinde sizladigini hissediyorum adetten de böyle oluyor hamileyken de ayiramiyorum

Kızlar dünkü ovü testi pik olduğu için test yaptım ama birşey yok sanırım. 1-2 saate tekrar ovü yaparım belkide yumurtlamaydı ama bat bugün

Eklentiler

• 29675CBA-4323-492E-8563-698CC81D76BF.jpeg
    29675CBA-4323-492E-8563-698CC81D76BF.jpeg
    113,6 KB · Görüntüleme: 38
Himm o zaman daha 14. Güne çok var benim en iyisi adet gecikmesini beklemek .. h8c bir belirtim yokken goguslerim şişti birden Kocan oldu ve sızım sızım sızlıyor dokununca ağrı yok ama elimle sıkıyorum hatta ama gün içinde sizladigini hissediyorum adetten de böyle oluyor hamileyken de ayiramiyorum
Şu an kaçıncı gündesin

Kurtaj sinrasi hemen kaldım demişsiniz, kaç ay sonra hamile kaldiniz ? Bende kürtaj oldum haziran da sonra başka bir ameliyat geçirdim korunma süremiz Kasım da kalkti o zaman
Dan beri deniyoruz hala bisey yok
Kurtajdan sonra kanamam çok uzun sürdü benim lekelenmem kist olmus ondan lekelenmeler bittikten sonra hemen hamile kaldım 2 ay sonra

X