Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
@trkn0709 canım sen yarın hangi testi yapacaksın? Ben sabah çizgi uydurdum kendimce dedim ya geçen hafta da merak edip bı test yapmıştım şimdi ikisini yanyana getirdim bugünkünde gerçekten çok çok silik bı çizgi var fotosunu çektim ama asla anlaşılmıyor innovita yapmıştım negatif demeliyim dimi aşırı silik 😢
Laboquick yapicam cnm
Silikte olsa tekrarla yarın cnm çünkü bat tarihine 3 gün var daha seninde çizgi belirginleşirse bebiş var 🥰
Ya ama şimdiye kadar belirginleşmesi gerekmiyor muydu 🥺 bugün 11. Gün çok çok çok silik :KK43: görmek için kör oldum😂

Ona güvenme bak geçen ay içinde bi tane testi vardı silik çıktı bende reglimden bir gün önce yapmıştım Eki Görüntüle 3186137
Benim adetime daha çok var ama canım senin attigin bu fotoda pek 2. Çizgi yok gibi ama benimkinde var gibi bilmiyorumki yada ben mi uyduruyorum inanki hiç bilmiyorum bakalım bekleyip görücez 4 gün sonra tekrar yapicam

Kızlar reglime tam 8-9 gün felan var erken ama kasıklarım arada bir sağ arada sol kasıgım agrıyo böle bıkac saniyelik, bugun gece çok ateş bastı,uyuyamadım suanda ise üsüyorum baddaniye altına gırdım bıde sabah burnuma böle poğaça kokusu geldi ama açma oluyo ya susamlı nası canım çekti umarım psikolojik değildir 🤦🏻‍♀️🙏🙏🙏🙏🙏

Kanka ben sana demedim mi ben çıkıp eczaneden alana kadar daha önce elime geçer diye hahahhahaj Papatyamaviss Papatyamaviss
Ama bendeki olan canım ateş ölçerim hiç de bozuk değilmiş aynı ölçümü yapıyor resmen boşuna ateş ölçer almış oldum artık bir gün biriyle ölçerim bir gün biriyle sıkıldıkça 😂😂😂
Sakla bebişin ateşi ölçersin :)

X