Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaş şimdi benimde belimde böyle bi değişik bişeyler hissediyorum nasıl desem ishal olursun belinde böyle bi uyuşukluk olur gibi, dün gece de belimde sağ tarafında 8-9 kez tık tık tık diye tatlı bi ince iğne saplaması gibi bir şey hissetim, ama geçti uzun sürmedi10-15 saniye birşeydi. Şimdi de adetten önce bel ağrısı gibi ince ishal ağrısı gibi olurya böyle bi uyuşukluk olur öyle oldu anlamadım regl olucam belkide ,
Daha erken değilmi regli için 6 gün var test nezamn yaoacaksın benimde 6 var ama test yapasım yok pek umudum yok çünkü

Değişik değişik şeyler yaşıyorum karnım adet olcakmisim gibi bir ağrı giriyor sonra bakıyorum ne ağrı kalmış ne bişey hiç yok.göğüslerim çok ağrıyordu sanki adet olmuşum da rahatlamışim gibi bugün agrisida geçmiş dokunuyorum yok ağrı falan.test negatif adet gelmedi şaştım kaldım 🤦
Benzer bi şeyi ben de yaşadım çok enteresan cidden

Canım geçen ay full kasık batmam bel ağrım vardı ama olmadı bence öyle düşünme sıfır belirtiyle öğrenenler oluyor açıkçası bende çok ağrı olduğunda olmayacak gibi hissediyorum
Bende de belirti yok bu ay sanki ama sabah uyandım duş falan aldım gözlerimden uyku akıyor ise gitmem lazım ama gözüm açılmıyor alarm kurup yarım saat daha uyudum kendime geldim öyle tatlı hır uykuyu ki anlatamam öğlen uykusu uyuma gibi bir huyum yoktur acabaa mi dedim yine gebelik olabilir mi 🙄

Yaş şimdi benimde belimde böyle bi değişik bişeyler hissediyorum nasıl desem ishal olursun belinde böyle bi uyuşukluk olur gibi, dün gece de belimde sağ tarafında 8-9 kez tık tık tık diye tatlı bi ince iğne saplaması gibi bir şey hissetim, ama geçti uzun sürmedi10-15 saniye birşeydi. Şimdi de adetten önce bel ağrısı gibi ince ishal ağrısı gibi olurya böyle bi uyuşukluk olur öyle oldu anlamadım regl olucam belkide ,
uyusukluk ve yanma bel agırısı karısımı bısey benım oglumda yasadıgım ve 9 ay bıtmeyen bır seydı. Kimyasalımda da oldu aynısı bende barız bısey bunun olması yanı ama bazen cok ooturarak calıstıgım ıcın de olabılıyor oyuzden bunu ona baglamayacagım ama kasıklarım karnım reglımsı agıryor gercekten

X