Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Süper 😁😁😁.bende atsam bakabilir misiniz.ama ben adetin ilk gününden başlamadım ondan dolayı çizgiyi yanlış yere çekmiş Bugün 11.gün oluyor ölçmeye başlayalı.1 Ocak pik.,akşamıda çatladı benim
Bende çok anlamıyorum canim burdaki arkadaşlardan yorum alıyorum. Sen paylaş bakarız.

Sen dün değerlendirdin mi😁 ay evet 35-36 günde olmuş olacağım ben bu ay😢 ama buna şükür artık
Dün ben çok rahatsızdim. Gündüz iki kere parol içtim. Akşam tüm kemiklerim ağrıdı, titreme başladı mecbur aferim içtim.
İçtikten 1 saat sonra kendime gelince eşime hadi iyiken bitirelim şu işi dedim 😁
Yaptık yani canim zor şartlarda da olsam.

Çok şükür halime hamdolsun canım iyiyim. Geçen hafta bir kötülendim mide bağırsak karıştı birbirine mikrop aldım sanırım da. Probiyotiklerle kendime geldim. Hatta o gece acillik oldum serumlar falan. Ama şimdi iyiyim. Geçenki gribimin etkileri hala tam olarak geçmedi. Çocuklarla uğraşıyorum. Küçüğüm de grip olmuştu. Arkasına iyileşmek üzereyken kulağı duymaz oldu meğer kulağa enfeksiyon yapmış :KK43: Keyfi yerinde şu aralar iyi de işte klasik anne işleri anlayacağın 😂 Ben kontrolü bekliyorum 2 hafta sonra gidicem 2li test için Allah nasip ederse :)
Ya herkes yaşıyor bu gribi sanırım.
Eşim gripti bana bulaştı şimdide, kızıma bulastirmamaya çalışıyorum.
Oglusuna da çok geçmiş olsun canim.
Doğum ne zamana denk geliyor ?

Insallah ya bu benim nasıl moralimi bozuyor anlatamam zaten dr da sagolsun cok bozuyor düşük değerin düşük olur yok kimyasal valla benim oğlumda değerim 45 di doğurdum ilk gebeligimde 3 bin kusurdu nasip olmadı nasip değilse yapacak bisy yok ama insanı bu kadar etkilememeleri lazım
Gerçekten doktorlar hep kötüsünü söylüyo.ben 2 cocuğu olan kadına muayenede senin cocugun olmaz dediklerini biliyorum o yüzden cok da takılmamak moral bozmamak gerek

Yok ben bat bekliycem bu aydan umutluda değilim zaten olmazsa yapıcam ben çok üzülüyorum olmayınca 2-3 gün depresyona giriyorum😂

o konuda sabırlıyım bugün batgünüm dün test yaptım oda benim bir tane meraklı eşim var o yaptırdı
hahah ben de bolca test oldugu ucu sey mantıgı ya cıkarsa ya tutarsa dıyıp yapıyorum cokta uzulmuyorum oyuzden yapıyorum zaten :KK70:

maman maman bu arada o senınn kalbının güzelliği :KK200:

Süper 😁😁😁.bende atsam bakabilir misiniz.ama ben adetin ilk gününden başlamadım ondan dolayı çizgiyi yanlış yere çekmiş Bugün 11.gün oluyor ölçmeye başlayalı.1 Ocak pik.,akşamıda çatladı benim
Aynıyız🙈 inşallah haftaya gebelik testimizle burda müjde veririz😻

Sabah kasik agrisi devam ediyordu. Test yaptim sabah 10da asagidaki gibi cikti. Ustteki de dun gece 22:00 den. Dun gece evde degildim o yuzden degerlendiremedik ama bu aksam degerlendirebikecegiz. Gec kalmis degilizdir degil mi? Sabah ates de dusuk cikti.
kuzum gunde ıkı ke yapsan daha ıyı anlayabılrdık oık tam olmamıs hala teslterın ama ıkıncısı sılıklesmıs belkı arada bırtanedaha yapsan pık olabılırdı

X