Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
uyusukluk ve yanma bel agırısı karısımı bısey benım oglumda yasadıgım ve 9 ay bıtmeyen bır seydı. Kimyasalımda da oldu aynısı bende barız bısey bunun olması yanı ama bazen cok ooturarak calıstıgım ıcın de olabılıyor oyuzden bunu ona baglamayacagım ama kasıklarım karnım reglımsı agıryor gercekten
ben hıc belırtı bakmıorum artık gecen ay o kadar belırtı gosterdımkı hıc olmayan ve negatıftı bu ay hıc umursamıcam hıcbı belırtıyı dıkkatde etmıcem :) küstüm oynamıyorum :KK70:

uyusukluk ve yanma bel agırısı karısımı bısey benım oglumda yasadıgım ve 9 ay bıtmeyen bır seydı. Kimyasalımda da oldu aynısı bende barız bısey bunun olması yanı ama bazen cok ooturarak calıstıgım ıcın de olabılıyor oyuzden bunu ona baglamayacagım ama kasıklarım karnım reglımsı agıryor gercekten
İnşAllah bebiştendir diyelim biz yinede ☺️

melisaa93 melisaa93 aa kuzum sımdı baktımda senınde bat gunun 15 ocak gorunuyor.benımkıde oyle :) kii umarım bat dıye bısey olmaz :) bu aya ucundan yetıstım nede olsa tutarmı tutar :)
İnşAllah pozitifleri görürüz bu ay 😍 bizim bat günü değişti bence seninki 18i benimki bugün çatlarsa 19u olur muhtemelen☺️ Test zamanımız aynı olur ikimizde seviniriz İnşAllah 🤲🏻

ben hıc belırtı bakmıorum artık gecen ay o kadar belırtı gosterdımkı hıc olmayan ve negatıftı bu ay hıc umursamıcam hıcbı belırtıyı dıkkatde etmıcem :) küstüm oynamıyorum :KK70:
Yaa ben de bu ay o kadar çok belirti gösterdim ki değerlendirme tam olmadığı için umudum yoktu belirtiler yüzünden umut gelmişti 😂 gözle görülür şekilde tek göğsüm falan şişti belirtiymis bu da 😂 ama sabah bembeyaz bir testle merhaba dedim güne 😅

Ya kızlar bir şey soracağım bu tutunma sürecinde özellikle daha batımız geçmeden nelere dikkat etmeliyiz ne tür hareketlerden kaçınmalıyız ben işe geliyorum toplu taşımayla içim içimi yiyor

İyi geldi mi hemen benim regl ağrılarım şiddetli oluyor
Ya yumurtlamanın etkisi geçiyo yada ilaç faydalı daha henüz anlayamadım ama hafifledi bugun😊 şekerli su veya kekik çayı regl ağrılarını hafifletiyo ama canım

Ya kızlar bir şey soracağım bu tutunma sürecinde özellikle daha batımız geçmeden nelere dikkat etmeliyiz ne tür hareketlerden kaçınmalıyız ben işe geliyorum toplu taşımayla içim içimi yiyor
Ağır kaldırma canım birde çok üst raflara doğru uzanma özellikle uzanma hareketlerinden kaçın zıplama merdiven inerken hızlı koşma vs bunlara dikkat edersen allahin izniyle bisey olmaz toplu taşıma da sıkıntı olmaz kuzum

Kızlar bat günü ovülasyon böyle. Kesin bir sonucu yok ama bu şekilde öğrenen çok kişi varmış

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    136,1 KB · Görüntüleme: 33
Aşklarım napıyorsunuz? Hem iş yoğunluğu, hem adet düzensizliğinin stresi derkeen bi de şehir dışından kayınvalidemler yatılı misafirliğe geldiler buraya bakamaz oldum. Ne var ne yok ?? Her şey yolunda mı @bebekheyecani @Niqu @fnd_50 @Papatyamaviss melisaa93 melisaa93 melegim can melegim can ve nickini şu an yazamadığım diğer canlar
İyi aşkım sende durumlar nasıl adetimizi olduk ne zaman yumurtlucaz diye beklemedeyiz tek derdimiz bebek valla başka bişe yaptıgımız yok oda olacak allahın izni ile kuzum

X