Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuzucum tam tersı atesın dusuk cıkardı bıraz daha ıctıgın ılaclardan.valla bugun bende parol ıctım ya dayanamadım basımın agrısına bu hafta hergun mıgrenım tutuyor nolduysa bende anlamadım :KK43: sanada gecmıs olsun.parol en hafıfı mecbur kaldıgımızda en kotu ıcecez parolu elden bısey gelmez
İlacı en son akşam 10 da içtim ateşi 5 te ölçtüm canim. 7 saat var arada.

Ben parolla gecistiririm sandım ama kemiklerine kadar artık sizleyinca aferim de içtim 😔

Sabah kasik agrisi devam ediyordu. Test yaptim sabah 10da asagidaki gibi cikti. Ustteki de dun gece 22:00 den. Dun gece evde degildim o yuzden degerlendiremedik ama bu aksam degerlendirebikecegiz. Gec kalmis degilizdir degil mi? Sabah ates de dusuk cikti.

Eklentiler

• 7A559E4E-F93D-4D4B-B74A-5D32ECF4A4E0.jpeg
    7A559E4E-F93D-4D4B-B74A-5D32ECF4A4E0.jpeg
    66,8 KB · Görüntüleme: 41
İlacı en son akşam 10 da içtim ateşi 5 te ölçtüm canim. 7 saat var arada.

Ben parolla gecistiririm sandım ama kemiklerine kadar artık sizleyinca aferim de içtim 😔
yumurtlama gunlerını degerlendırdıysen ılac ıcmemeye calıs kuzuzcum.daha zaten bebek rahme yerlesmedıkı senın kanından beslensın etkılensın henuz oyle etkısı olmaz merak etme ama yınede elınden geldıgınce aspırın parol dısında ıcmememeye calıs.burnun tıkanıyorsa burun spreyı sık bogazın agrıyosa gargara yap mesela gıbı

Sabah kasik agrisi devam ediyordu. Test yaptim sabah 10da asagidaki gibi cikti. Ustteki de dun gece 22:00 den. Dun gece evde degildim o yuzden degerlendiremedik ama bu aksam degerlendirebikecegiz. Gec kalmis degilizdir degil mi? Sabah ates de dusuk cikti.
Akşama yada yarın sabaha çatlar canim. Bu gece ve yarın onemli bence.

Yok canım sapma olmaz çok. Önemli olan yataktan çıkmadan, elinde telefon vs alıp oyalanmadan olcmekmis.
Süper 😁😁😁.bende atsam bakabilir misiniz.ama ben adetin ilk gününden başlamadım ondan dolayı çizgiyi yanlış yere çekmiş Bugün 11.gün oluyor ölçmeye başlayalı.1 Ocak pik.,akşamıda çatladı benim

Çok şükür halime hamdolsun canım iyiyim. Geçen hafta bir kötülendim mide bağırsak karıştı birbirine mikrop aldım sanırım da. Probiyotiklerle kendime geldim. Hatta o gece acillik oldum serumlar falan. Ama şimdi iyiyim. Geçenki gribimin etkileri hala tam olarak geçmedi. Çocuklarla uğraşıyorum. Küçüğüm de grip olmuştu. Arkasına iyileşmek üzereyken kulağı duymaz oldu meğer kulağa enfeksiyon yapmış :KK43: Keyfi yerinde şu aralar iyi de işte klasik anne işleri anlayacağın 😂 Ben kontrolü bekliyorum 2 hafta sonra gidicem 2li test için Allah nasip ederse :)
Canim sen nasılsın hamilelik nasıl gidiyor ?

X