Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat günümüz aynıymış. umutsuzluğa kapılma benimde bugün göğsüm şişti karnım ağrıyor bide gece belim çok ağrıdı. belirtiler aynı oluyor. Bugün tekrar yapsaydın keşke test
Kötü oluyorum testi negatif görünce o yuzden yapmicam cnm ya benim kesin gelir adet oyle yani 12ve 13. Gunde yani adete 5-6 gun kala erkekn gebelik yapmistim onlarda pozitifti herhalde iğne etkisiydi. O yüzden ben adet bekliyorum hayırlısı bakalım

Merhaba kızlar o kadar çok kötüyüm ki çok zor yazıyorum şu an aşırı migdem bulanıyor ve aşırı belim ağrıyor kasiklarima bi şey batıyor gibi oluyor arada dünden beri gece sabaha kadar ateslendim 38.5 oldu en son ateşim dayanamadım parol içtim bi tane düşer gibi oldu sabah yine ateşim cıktı fazla yok 37.1 şu an atesim ama her yerim dökülüyor canım açıyor migdem bulanıyor belim aşırı ağrıyor acile gideyim diyorum ama bugün yumurtlamanın 9. Günündeyim acil de kan versem gebelik çıkarmı yoksa gebelik iğne olmak istiyorum dayanamıyorumm evde kaset test yaptım negatif cıktı biliyorum evdeki testler için erken ama bi umut yapayım dedim kanda varsa kesin çıkar mi belki çıkmazda eğer gebelik varsa iğne olursam kötü bi etki yapar diye korkuyorum 😢😭😞😞😞😕😟😟

Merhaba kızlar o kadar çok kötüyüm ki çok zor yazıyorum şu an aşırı migdem bulanıyor ve aşırı belim ağrıyor kasiklarima bi şey batıyor gibi oluyor arada dünden beri gece sabaha kadar ateslendim 38.5 oldu en son ateşim dayanamadım parol içtim bi tane düşer gibi oldu sabah yine ateşim cıktı fazla yok 37.1 şu an atesim ama her yerim dökülüyor canım açıyor migdem bulanıyor belim aşırı ağrıyor acile gideyim diyorum ama bugün yumurtlamanın 9. Günündeyim acil de kan versem gebelik çıkarmı yoksa gebelik iğne olmak istiyorum dayanamıyorumm evde kaset test yaptım negatif cıktı biliyorum evdeki testler için erken ama bi umut yapayım dedim kanda varsa kesin çıkar mi belki çıkmazda eğer gebelik varsa iğne olursam kötü bi etki yapar diye korkuyorum 😢😭😞😞😞😕😟😟
paroldan ıkı tane ıcebılırsınız , ınfuleanza olmus olmayın

Sanmıyorum zaten yumurtlama günlerimden önce hastaydım antibiyotik kullanmıştım allahtan yumurtlama gunume 1 gün kala ilaçlarımı bitirmiştim şimdi tekrardan bu kadar sürede grip olacagimi sanmıyorum 😕
domuz grıbınde yuksek ates oluyor , normal grıbe gore farklı.Gidip yaptırın bellı olmaz 9.gun de cıkabılır ufakta olsa belkı

Kuzum her hamilenin ateşi yüksek seyredecek diye bişey yokki. Belki senin normal de vücut ısın düşüktür hamileliktede bu kadar çıkıyordur
Insallah ya bu benim nasıl moralimi bozuyor anlatamam zaten dr da sagolsun cok bozuyor düşük değerin düşük olur yok kimyasal valla benim oğlumda değerim 45 di doğurdum ilk gebeligimde 3 bin kusurdu nasip olmadı nasip değilse yapacak bisy yok ama insanı bu kadar etkilememeleri lazım

X