Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence de regl olduğun içindir. Bende geçen haftalarda regl olduğum zamanlarda yaklaşık 10 gün ölümüne ağladım karalar bağladım. Cehemnemin 7. Katındaydım sanki. Bir an önce beni de alması için namaz kılıp dua ettim Allah’a. Şimdi o psikolojiden çıktım pik oldu diye seviniyorum ☺️
Ayyy bende şu adeti bitirip o günlere geçeyim normale dönerim inşallah 😍 bu ay hep beraber hamile kalalım ve topiğin adını değişelim lütfen ya🤲🏻🤲🏻

Ya ben aslında 1 in altında gelmez ama çokda iyi gelmez diye düşünüyordum ama nette gittim biraz araştırma yaptım salak gibi inanılmaz stres oldum. Şu sonuçta ne kadar geç çıkıyor ya beklerken 9 doğurucam
Askm bakma ya gecen ay bende oyle googleya googlaya stres olmustum.hıııc stres yapma cok guzel olcak hersey merak etme💕😍 sımdı godıyorum hadı bakalım 🤣

Hadi attığınız gol inşallahhhh🤲🏻🤲🏻🤲🏻🥰
Oo geldım bılee😍o iş tamam🥳🥳ayy sız gelınce ne guzel oldu burası ya.bende test olayından sonra gırememıstm bı hafta cok canım sıkkındı ama ınankı bak hıc canını sıkma rahat ol zaten teknolojı ılerledı yaşın genc en kötü ihtimal seceneklerımız var.şu anda tadını cıkarmaya bak kuzucum.hamılede kalabılıyosun buda buyuk bırsey.sakın kafanı takma hıcbırseye.mutlaka bıze yukardan bakan bebısler var😍zamanını kendılerı secıyo sıpalar kıymetlı olcaklarını bılıyorlar işte.allaha sukur aşılmaz sorunlarımız yok hersey guzel olacak buna ınan

Oo geldım bılee😍o iş tamam🥳🥳ayy sız gelınce ne guzel oldu burası ya.bende test olayından sonra gırememıstm bı hafta cok canım sıkkındı ama ınankı bak hıc canını sıkma rahat ol zaten teknolojı ılerledı yaşın genc en kötü ihtimal seceneklerımız var.şu anda tadını cıkarmaya bak kuzucum.hamılede kalabılıyosun buda buyuk bırsey.sakın kafanı takma hıcbırseye.mutlaka bıze yukardan bakan bebısler var😍zamanını kendılerı secıyo sıpalar kıymetlı olcaklarını bılıyorlar işte.allaha sukur aşılmaz sorunlarımız yok hersey guzel olacak buna ınan
Ay doğru diyorsun ya daha yaşım genç yolun başındayım millet senelerce evlat hasreti çekiyor daha ben 1 seneyi devirdim zaman herşeyin ilacı akışına bırakıcam
(Dedi ve ovülasyon testleri jeller ateş takipleri doktor kontrolleri her şeyi yaptı😂😂😂😂😂)

Ay doğru diyorsun ya daha yaşım genç yolun başındayım millet senelerce evlat hasreti çekiyor daha ben 1 seneyi devirdim zaman herşeyin ilacı akışına bırakıcam
(Dedi ve ovülasyon testleri jeller ateş takipleri doktor kontrolleri her şeyi yaptı😂😂😂😂😂)
Kararlilikta bu topiktekiler gibi olun 😅

Normalde adet öncesi ağrım olmaz adet olduktan sonra olur şimdi yumurtlamadan beri 10 gün geçti 10 gündür kasıklarım ağrıyor hala geçmedi sağ kasık özellikle. Kimyasal geçirdiğim ayda sağ kasıktan anlamıştım hamile olduğumu şimdi değilimdir büyük ihtimalle ama neden ağrıyor 🥹

49C7C74A-696B-40B8-B72D-8EB5EF07D541.png

Dr kontrolu ıcımız rahat olsun dıye,dıgerlerı eglencesıne oyle dusun bebısm,vakıt gecırıyoruz ıste boyle seylerle🤣erkek olup tv karsısında çürüsemiydik 🤣

Vallahi dualarımdasın. Ya bencede senin ateşölçerde hata olabilir. Hoş benim ateşölçer yeni de noldu. Ovülasyon testi olmasa 13.gün çatladı derim. Çok sert iniş çıkışlar oluyor. Benim derecede bozuk belki de. Sık ilişki olduktan sonra ikisini yapmasakta olur ama merakımıza yeniliyoruz
Canım seninki benimkine benziyor çatlama olduğunda böyle güm diye düşmüştü ve ertesi gün yükselmişti, inşallah bebiş seninledir 🤲🤲🤲

Eklentiler

• Screenshot_20221218-212935_My Tracker.jpg
    Screenshot_20221218-212935_My Tracker.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 27
Dr kontrolu ıcımız rahat olsun dıye,dıgerlerı eglencesıne oyle dusun bebısm,vakıt gecırıyoruz ıste boyle seylerle🤣erkek olup tv karsısında çürüsemiydik 🤣
Eşim dün diyoki adetten 1 hafta sonra değerlendirince tutma ihtimali daha yüksekmiş dedim bunu bana mı söylüyorsun aynı anda bütün tuşlara basan karınamı😂😂😂😂😂
Kararlilikta bu topiktekiler gibi olun 😅
Bilmiyorum ki bu halimiz ne olacak😂😂😂😂

Kızlar ya benimde içim daralıyor depresyona girdim giricem cumartesi günü adet olunca doktora gittim amh testi istedi 1 in altında gelirse tüp bebeğe geçecez. Benim aslında ultrasonda yumurtalıklar gayet iyi gözüküyor ama fsh ım 9.7 di 3 ay takviye kullandım felan 8.5 a düşmüştü 1 sene sonunda hamile kalmıştım ama kürtajla sonuçlandı kürtajdan sonra yine hormonlara baktık fsh 8.5 çıktı yine takviyeye başladım ama amh 1 in altında gelirse felan diye korkuyorum baya sonucun çıkmasınada daha 1 hafta var aşırı gerildim . İçimi dökesim geldi size bide yaşım daha 25 yani yumurtalıkların hiç yaşla alakası yokmuş
Yavrum hiç moralini bozma, bebişin ummadığın anda gelip seni en mutlu anne yapacak inşallah🤲🤲

X