2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Eklentiler

• IMG_5654.jpeg
    IMG_5654.jpeg
    55,6 KB · Görüntüleme: 71
Buda dünkü ve bugünkü test var mı sizce koyulaşma

Eklentiler

• IMG_5644.jpeg
    IMG_5644.jpeg
    138,7 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_5654.jpeg
    IMG_5654.jpeg
    55,6 KB · Görüntüleme: 70
Canım geçmiş olsun. Böyle anlarda derinnnnn derinnnnn burnundan nefes al ağzından ver. Hemen gözlerini kapatıp zihninde çoooook mutlu olduğun bir yere git. KEndine şunları söyle "bu dünyada yalnız değilim, benim yaşadığım her şeyi bir sürü inan yaşıyor, her şey çoook güzel ve çoook daha güzel günler beni bekliyor".

Ancak sürekli yaşadğın bir durum ise blki bir doktora gözükmelisin.
Çok uzun zamandır olmadı acaba başım döndü de ben mi paniğe çevirdim korkunca diye düşündüm 🥺

Canım sabah tekrarla istersen bence çok güvenme kuruma olabilie çünkü inşallah vardır , 🤲🏻
Aslında ben iğne etkiside olabilir diyorum doktor geçmiştir diyo 6 Haziran da çatlatma iğnesi yaptım ertesi gün çatlama oldu elim bi tane de erken gebelik testi var denesem mi yoksa biraz daha beklesem mi bi kaç gün test yapmasam falan diyorum ama merak beni mahvediyo 😂🫣

Canım bendede panik atak var aynılarını yaşıyorum. Buzlu su iç çarpıntı için. Ve eline buz al yüzünde gözlerinde kollarının iç kısımlarında gezdir. Unutturacak sana
🙏🏻🙏🏻 biraz iyiyim yattım dinlendim acaba başım döndü de ben mi panik yaptım inş öyledir uzun zaman olmamıştı ne güzel

Aslında ben iğne etkiside olabilir diyorum doktor geçmiştir diyo 6 Haziran da çatlatma iğnesi yaptım ertesi gün çatlama oldu elim bi tane de erken gebelik testi var denesem mi yoksa biraz daha beklesem mi bi kaç gün test yapmasam falan diyorum ama merak beni mahvediyo 😂🫣
11 günde iğne etkisi geçmemiş olabiliyor kuzum, sen test yapmaya devam et bence

Benim gördüğüm çatlamadan sonra da ilişki olmadı doğru düzgün ama, geç çatladıysa tutar mı ki kuzum😞
Kız çocuğu isteyenler 3 - 4 gün önceden ilişkiye girip bırakıyor çatlamadan önce. Burada bir arkadaş vardı mesela o ay 1 ilişkisi olmuştu sadece. Hoop hamile kaldı :) bu işler biraz da nasip. Yukarıdaki ol demedikçe ne yaparsak yapalım bazen olmuyor.

X