2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Arkadaşlar başlıkta inositol, inofolic vs kullanan var mıdırr? Ben dün reglin ilk gününde başladım ama tüm ay kullanmalı mıyım yoksa yumurtlama döneminde kesmeli miyim tecrübesi olan var mı

Arkadaşlar başlıkta inositol, inofolic vs kullanan var mıdırr? Ben dün reglin ilk gününde başladım ama tüm ay kullanmalı mıyım yoksa yumurtlama döneminde kesmeli miyim tecrübesi olan var mı
Canım ben yumurtlama görene kadar içiyorum her ay

Happen94 Canım sabah akşam almak gerek.bazıları tek sefer veriyor yanlış.yuırtayı hızlı büyütür erken yumurtlamaya neden olur.benim doktorum sabah akşam almak önemli dedi

Normalde bat 21 Mayıs ama dünden beri deli gibi kasık ağrım ve akıntım var ya kırmızı kartı erken göreceğim ya da süpriz biseyler dönüyor
Kırmızı kart olsa da çok üzülmem plansızdı ama ağrım çok garip şeyler oluyor erken mi gelecek acaba adet ya

Happen94 Canım sabah akşam almak gerek.bazıları tek sefer veriyor yanlış.yuırtayı hızlı büyütür erken yumurtlamaya neden olur.benim doktorum sabah akşam almak önemli dedi
Yok canım bn bu ay kullanmiycam hiçbişi çocuk konusunu doktoru falan bu ay kafadan attik bize bi dinginlik geldi akışına birakalım bi iki ay dedik ha bu arada yine deneriz ama allaha kalmiş sadc ilaç tedavisi görmeyeceğim eşimin sperminde anglutasyon varmiş onu çözüme kavusturmaya çalişiyoruz bu ay yaklasık 2 aydıe spor ve diyet yapiyoruz bakalım allah kerim

Agnglutasyon sorun malesef canım.spermin sıvılaşmaması sorunu.

Ben bu kırmızı karta niye üzüldüm ya zaten yumurtlamadan 4 gün sonra korunmasız ilişki olmuştu mantıken çok normal yumurtlamanın tam 14. Günü bugün adet oldum yine de bi kötü oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…