2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kuzum sıkma canını, akışına bırak bakalım bu ay. Allahtan ümit kesilmez. Daha yaşlarımız genç. Olacak hayırlı bir vakitte inşallah.

B Buffalosos bebısm benım gogsum baya fena agrıyo yaa.bıde yumusacık hamur gıbı.daha bata 9-10 gun var sımdıden bu kadar agrıması tuhafıma gıttı,ne zaman beklentıye gırsem vucudum boyle yapıyor ya bana

Aynı çok ağrıyor göğsüm yumuşak ama dolgun dolgun oldu uçları baya hassas elleyince hafif acıyor
Beklentiye girmek istemem ama önceki hamileliğimle apaynı şeyler hep

Aynı çok ağrıyor göğsüm yumuşak ama dolgun dolgun oldu uçları baya hassas elleyince hafif acıyor
Beklentiye girmek istemem ama önceki hamileliğimle apaynı şeyler hep
Ayy vakıt gecmek bılmez sımdıkeske hemen bı test olsa ıkı gun sonra ogrenebılsek herseyın testını yapmıslar bunun yokcok sınır bozucuikimizde hamısızdır umarım

Ayy vakıt gecmek bılmez sımdıkeske hemen bı test olsa ıkı gun sonra ogrenebılsek herseyın testını yapmıslar bunun yokcok sınır bozucuikimizde hamısızdır umarım
Canımmmm senin yaş kaç ilk gebelik mi olcak yoksa var mı başka minnoş

Iste sanki daha koyu olmasi gerekirdi. Bat günüydü bugun bir de.. saglikla ilerleyecek gebeligin supheye yer vermeyecek sekilde koyulaştigini anlayacak kadar cok kimyasal geçirdim galiba bisey cikmaz burdan biliyorum
İnsallah olumlu olacak bu sefer dualarımız seninle içini ferah tut bend bi kere kimyasal geçirdim çok üzücü bi durum

Canımmmm senin yaş kaç ilk gebelik mi olcak yoksa var mı başka minnoş
Yaş yenı 33 oldum 20 gun once yok baska mınnosum kuzum daha önce bı dusuk dıs gebelık hıkayem var,sımdı Allah ızın verırse saglıklı bır mınnos ıstıyorumaralıktan berı korunmuyoruz şubat ve mayıs ayı bos gectı ama deprem ve hastalıktan dolayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…