2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlarr benim bugün bat ama gelen giden olmadı bende şimdi bir test yaptım ve çok çok hafif bir ikinci çizgi görüyorum ama resimde çıkmadı için buraya atamıyorum şimdi ben yarın erken gebelik testimi alıp yapsam acaba
Canım yinede bi çek at bakalım, birde sabah idarı ile yap yarın o daha güzel oluyor testte

Kızlarr benim bugün bat ama gelen giden olmadı bende şimdi bir test yaptım ve çok çok hafif bir ikinci çizgi görüyorum ama resimde çıkmadı için buraya atamıyorum şimdi ben yarın erken gebelik testimi alıp yapsam acaba
At bakalım canım

Aslında kan verme durumun varsa daha iyi olur senin için. Herşey netleşir. Kiii insallah vardır bebisin 🤍

Tedaviyle de olmadı bizim buay ovulasyonla denedim. Buay da olmazsa iğneye baslicaz dedi Dr. Oda olmazsa bilmiyorum süreç nasıl işler
Herşeyin hayırlısı cidden Allah geçiktiriyosa vardır bir bildiği tabi biz hepimiz istiyoruz hemen olsun diye ama en doğrusunu Allah bilir işte tez zamanda olur inşallah 🙏

Kızlar benim dün reglime 1 gün varken yaptım ikinci çizgi çok belirgin, bu sabahta kan verdim yarın gidip sonuç alacağım. Sabah size haber veririm 🙏🏻

Eklentiler

• DD26B22E-3708-4F67-A509-8A5926DED658.jpeg
    DD26B22E-3708-4F67-A509-8A5926DED658.jpeg
    27,1 KB · Görüntüleme: 110
Merhaba arkadaşlar bugün iş yerinde aşırı canımı sıktılar beta hcg değeri çok düşükmüş çoğu zaten adetle atılıyormuş falan gibi şeyler. Bu süreçten geçen arkadaşımız var mı değeri 20 gibi olup daha sonra artan
Canım hiç gönlünü kafanı bulandırma, 4 ile 6 ile öğrenip hamileliklerini sağlıkla bitiren bir sürü insan var, ama 80 100 ile öğrenip adet olanda... Bu kısmet nasip işi... Kimseyi takma, hayırlısı sağlıklısı için dua et canım... Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲🤲

Canım hiç gönlünü kafanı bulandırma, 4 ile 6 ile öğrenip hamileliklerini sağlıkla bitiren bir sürü insan var, ama 80 100 ile öğrenip adet olanda... Bu kısmet nasip işi... Kimseyi takma, hayırlısı sağlıklısı için dua et canım... Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲🤲
Amin canım benim Allah razı olsun nasıl iyi geldi mesajın 🥹

X