💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Kızlar merhabalar nasılsınız kadın doğum doktoruna gittim çikolata kistimin olduğunu oda doğruladı çikolata kisti gebeliğe engel olur illaki ileri boyutu infertilite kadar gider dedi ameliyat boyutunda değil dedi yaşın kaç 1 çocuğun varmış senin yumurtalıkların vs gayet iyi gebe kal ve onu o şekilde eritelim he dersinki istemiyorum hormon tedavisine başlarız onu yok edemeyiz ama küçültmeyi deneriz dedi bende gebelik düşünüyorum dedim bütün kanlarımi aldı jinekolojik muayenede yaptı doktor öle mükemmel diki tek tek ayrıntıya kadar anlattı okadar güler yüzlü okadar açıklayıcı ki beni çok tatmin etti açıkçası

İnşallah güzel sonuç alırsın canım sonuçlar ne zaman çıkacak bebek için her hangi bir tedavi yada ilaç verdi mi

Merhaba Hanımlar, normalde adet döngüm 24 gün. Geçen ay klomen sebepli gecikme yaşamıştım. O sebeple uygulamalarım da şaştı. Bir uygulama dün adet olmam gerektiğini gösteriyordu biri de yarını gösteriyor. Bugün yumurtlamadan sonraki 15. Gün. Umutlanmak istemiyorum üzülmemek için daha çok erken ama bana dua edin lütfen . Test yapmıyorum. Negatif çıkarsa bile ümitleniyorum onun için gecikince yapacağım tweeetyyy P Psikolog2426

Hangi şehir canım

İnşallah nisanda aşılama olcak.. bu ay elendimmm kırmızılar geldi
Yaa kırmızılar üzüldüm ama aşılamada da ikiz olabiliyor. Eğer ikiz istiyorsan çok güzel olabilir. Ne kadar süredir deniyordunuz canım bir de yaşın Kaç. Benim 35 bize de aşılama yolları göründü . Geçen ay yeterli yumurtam olmadı diye yapmadı. Üç yumurta oldu ama biri tam istenilen gibiydi. Gerek yok dedi doktor. Es geçtik

Yarın sabah yap bence canım her şekilde varsa büyük ihtimalle çıkar artık çünkü

İnşallah güzel sonuç alırsın canım sonuçlar ne zaman çıkacak bebek için her hangi bir tedavi yada ilaç verdi mi
Amin amin inşallah öğlene en geç yarına çıkar dedi tedaviye gerek yok iki tane gebeliğin olmuş dedi gün aşırı ilişki dedi eğer olmazsa öyle bakarız duruma dedi

Ya inan normalde cevabını veririm ama toplum içinde seviyemi düşürmek istemedim bir de doktoruma ayıp olur diye düşündüm sabrettim sustum ya. Ama çok sinirlendim gerçekten. Ne diyim Allah’ından bulsun.
Daha neler yanlış düşünüyorsunuz ,ezdirmemek kendi seviyenizi düşürmez ki .. bu benim fikrim .sizin fikrinize tabi saygım var ama o anda tepki verince o anda çözülür sorun ,sonradan. Sinirlenip insanın kendisini yiyip bitirmesi daha kötü bence inşallah bidaha gerek kalmaz oraya gitmeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…