💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Abur cubura zaten düşkünlüğüm yok çok şükür ama yemek yemeyi abartıyorum ben. Hamur işi falan en sevdiğim şeyler malesef. Neyse ki şimdi onları da çoğunu tamamen kestim, kalanını da bayağı azalttım. Havalar düzelir düzelmez de sahilde yürüyüşe çıkıcam çünkü evde olmuyo böyle hareket falan çok denedim. Bu arada daha geçen gün canım inanılmaz brokoli çekti gidip aldım haşladım zeytinyağı limon mis gibi yedim valla

Öncesinde korunuyormuydunuz canım ne zamandır deniyorsunuz
İnşallah canım adet olmadan ümidini kaybetme sakın

Öncesinde korunuyormuydunuz canım ne zamandır deniyorsunuz
İnşallah canım adet olmadan ümidini kaybetme sakın
Canım bende 7 cm ve 3 cm myom vardı 2021de 1 yıl deneme sonucu bıkere hamıle kaldım sonra dıs gebelık gecırdım.sonrasında myom amelıyatı oldum vs derken 2022 aralıga kadar korunduk.aralıkta bıraktık korunmayı.dr myom kaviteye bası yapıyor hamıle kalmana ve kalsanda tüplerden bebegın ınmesıne engel oluyor (dıs gebelık)demıstı,sımdı aldırdım ama yıne yıne olmayınca tabı canım sıkılıyor.hemen olur sanmıstım tüm engeller kalktıgı ıcın demekkı ondan degılmıs.

Ama ilişki konusunda istikrarlı degılız acaba dıyorum ondanmı,dr adet olana kadar bi dolu bi boş devam dıyor ama bız 15. Gune kadar istikrarlıyız sonrasında bunalıyoruz.hep boş gerı kalan 10 gun.

Canım geçmiş olsun sorun ortadan kalkmış anlaşılan korunma süren var bunu göz önünde bulundur bende korunduğumda her çocukta uzun süre olmadı tabi o zmn hormon bozukluğum vardı doktorlara göre hamile kalmam imkansızdı ama kalmıştım ilkez bu sefer korunmayı bıraktığımda hamile kaldım oda kimyasal oldu hatta eşimde diyor şimdi yeni başladım hemen olması imkansız diye vücudun alışması için zaman gerekiyor galiba o yüzden moralini bozma sabret hiç ummadığın anda olur

Ama ilişki konusunda istikrarlı degılız acaba dıyorum ondanmı,dr adet olana kadar bi dolu bi boş devam dıyor ama bız 15. Gune kadar istikrarlıyız sonrasında bunalıyoruz.hep boş gerı kalan 10 gun.
Onu bnde çok yapmıştım canım hatta yapmaya devam ediyorum yumurtladık diye rahat ediyor bırakıyoruz ama ben karar aldım verimli günler geçince bırakmıyacam eğer bu ayda olmazsa şimdi bekliyorum bakalım sonuç ne olacak az kaldı

Sen içini ferah tut, olmadı diye de sakın diyim üzülme. Vardır her işte bir hayır öyle düşün.

çok geçmiş olsun canım benim.İnşAllah bundan sonra sağlıkla kavuşacaksın bebişine :) hem aslında daha yeni başlamışınız çalışmalara şurda kaç aylık mesele :)

aslında en önemli zamanları boş geçiyorsun bence. pik zamanı ve sonrası toplamda 10 gün çok önemli diye düşünüyorum.biz ovü.testlerine bakıp çatladı diyoruz ama gerçekten çatladı mı bilmiyoruz

evet kuzucum bıdahakı denemelerı oyle yapacagım.ovu testınde pık cıkınca baslayacagım calısmalara.boylelıkle bunalmadan sonunu getırebılırız.❤

İstikrar önemli bence canım insallah gerek kalmayacakda ola ki adet olursan bir ay bıkmadan yapın canım

guzel haberlerını beklıyorum canım benım ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…