💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Canım 10dkkada cıktıysa hala umut varBellı çünkü.Bellı olmaz belkıde adet olmayacaksın

Var cidden gölge hatta biraz arttı ama dakika geçtiği için anlamsız bide zaten düşüp tekrar yükselmesi imkansız
Tatlım sadece sende değil şu ana kadar atılan hiçbir teste görmüyorum. Bana göre pembe veya kırmızı olacak ki göreyim ben :)
Değer düşmesine gelirsek bazen lab. Hataları oluyor. Büyük ihtimalle kimyasal yaşadın canım değer iyice düşünce gelir kanaman.

İnşallah canım hayırlısı olsun . Bir tane var benim tedavi ile oldu tüp bebek , şimdi 1 yaşında emziriyorum , hiç korunmadım doğum yapınca hemen hamile kalınır dediler belki bir ümit tekrar olur diye henüz bekliyorum

Neden olmasın canım çok örnek var birinci çocuktan sonra hamile kalan kadınlar kendiliğinden Allah bağışlasın

Kızlar kızlar. Ah kızlar ben şok. Ya bugün adetin 9. Günü. Ya kasıklarımda ağrı var hafif. Asla ihtimal vermedim çünkü ben ömrü hayatım boyunca bu kadar erken yumurtlamam. Yumurtladığımı hatırlamam. Genelde 16-17-18-19. Günler olur hatta nadir de olsa 21. Gün olur. Bu ay pazartesi rahim filmi çekileceğim. İlişki yasak dedi doktor. Şansıma bakın ya. Lavaboda yumurtlama akıntım geldi Allah Allah dedim emin olamadım bu baska bir şey herhalde dedim. İftardan sonra 50 bardak su çay içmeme rağmen yaptığım lh testine bakın. Bu ay da böyle geçecek değerlendiremeden. Cıldırıyorum Papatyamaviss imagination forever T trueliving1 T TASUU tweeetyyy C cnlrm melisaa93 savascii Safransari A Afratafrac unuttuklarım varsa kusura bakmasınlar Şuan beynim donmuş halde

Eklentiler

• 0FC34E1C-9413-45E9-A054-8C2C6BD47A8E.jpeg
    140,6 KB · Görüntüleme: 99
Kullandığın ilaç mi acaba erken yumurtlamaya sebep oldu ki canım acaba flime gerek kalmaya bilirmiki değerlendirsen mi

Kullandığın ilaç mi acaba erken yumurtlamaya sebep oldu ki canım acaba flime gerek kalmaya bilirmiki değerlendirsen mi
Bence de ilaçtan dolayı böyle oldu. Yok canım ya rahim filmini çektireceğim zar zor ayarlıyoruz eşimin işinden dolayı zaten. Bu ay da böyle geçecek

Bence de ilaçtan dolayı böyle oldu. Yok canım ya rahim filmini çektireceğim zar zor ayarlıyoruz eşimin işinden dolayı zaten. Bu ay da böyle geçecek
Hayırlısı canım yaa en iyisini sen bilirsin tabikide üzülme lütfen ne olacağı belli olmaz belki arkasından tekrar yumurtlama olur

16 mm çatlamış yumurtadan döllenme olur mu? Arkadaşım doktora gitmiş 16 mm yumurtan var ama içinde pıhtı var demiş bu ne demek olur bilgisi olan yazabilir mi. Şimdiden teşekkür ederim

Merhaba. İlk defa ovülasyon testi yaptım bu ay. Laboquick ama hassaslığından emin olamadım. Uygulama ayın 25’inde yumurtlama gösteriyordu ama silik gibi çıktı. 22’sinde hafif bi kırmızılık var sizce o mu yumurtlamaydı? Ya da o tarihteki koyu çizgi hata mı?

Eklentiler

• 90627BB0-3859-414A-A767-3D764457BD92.jpeg
    147,4 KB · Görüntüleme: 86
Belki iki kez yumurtlarsın bu ay belli mi olur Bence vardır bunda da bir hayr o şekilde düşün çünkü daha önce başına hiç gelmemiş bir durum. Ayrıca ben artık yüzde yüz güvenmiyorum lh testine. Çatlamış yumurtlamış görsek bile vücut tam o saatlere uymayabiliyor. Doktor ultrasonda gördüğü halde bir hafta ilişkiye devam diyo. Bence sende rahim filminden sonra ilişkiye devam edersen şansın devam ediyor olur

Kadın doğum ve üroloji ye randevu aldim şimdi önüme eski tahlillerim geldi oğluma adetim 1 gün geçmiş tahlil vermişim ve 3 gün sonra gene tahlil vermişim beta bu şekilde çıkmış ilginç olan çok hatırlamıyorum kadın doğuma gitmişim klomen yazmıs Ocak 23 ünde Şubat'ın 15 inde hamile kalmışım nedense hiç hatırlamıyorum o aralar piskolojim kızımı kaybetmiştim atlatamiyordum demem o ki kısa keseyim çikolata kisti bende ilk defa oldu acaba bu yumurta dollenemedi de orayami yapıştı uyku tutmadi kafam soru dolu

Eklentiler

• IMG_20230326_063602.jpg
    19,9 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_20230326_063536.jpg
    20,7 KB · Görüntüleme: 82
Yalnız ne güzelde çıkmış. Olsun kuzum belki bu ay ki kez yumurtlama olur. Ne kadar garip ya sürekli değişen birşeyi takip etmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…