💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

3C676FF0-65DA-4FAF-B561-91F95A83D770.jpeg

Bu gölgelerden de bıktık usandık valla yaaa . 1,94 çıkmıştı sonra 1,74 çıktı muhtemelen şuan 0,1 falandır ama artımed sıkıntılıdır diyip Freely yaptım o da böyle yaptı 10. dakikada , düşen bir değer de yükselmez , adette olmadım puff

Eki Görüntüle 3223490
Bu gölgelerden de bıktık usandık valla yaaa . 1,94 çıkmıştı sonra 1,74 çıktı muhtemelen şuan 0,1 falandır ama artımed sıkıntılıdır diyip Freely yaptım o da böyle yaptı 10. dakikada , düşen bir değer de yükselmez , adette olmadım puff
Tatlım gölge değil bildiğin pembe veya kırmızı bir çizgi görmemiz gerekiyor.
Bu fotoda ki test negatif :KK43:

Eki Görüntüle 3223490
Ben de gördüm gölgeyi. Kanı hep aynı hastanede mi verdin?

Valla doktorlar bile kesin negatif demiyor hiç bir zaman ama gölge var bence. 5-10 arası böyle gölge oluyor hep
Tatlım ben genel anlamda burada atılan testlerde gölge göremiyorum.
Kan değerim düştü demiştin demi.
Doktorlar neye göre yorumluyor bu durumunu? İnsallah ben yanlış görmüş ve anlamışımdır canım.

Tatlım ben genel anlamda burada atılan testlerde gölge göremiyorum.
Kan değerim düştü demiştin demi.
Doktorlar neye göre yorumluyor bu durumunu? İnsallah ben yanlış görmüş ve anlamışımdır canım.
Tatlım gölge değil bildiğin pembe veya kırmızı bir çizgi görmemiz gerekiyor.
Bu fotoda ki test negatif :KK43:
insan gerçekten hayret ediyor ya🫤

Benim değil test başkasının :) testi yapan kişi aynı yerde mi yaptırdı diye sordum ben d
Doktorlar bile negatif diyemiyor deyince olay senin başına geldi sandım :) çünkü ilgili arkadaşın kan beta değeri düşmeye başlamış. Ve ben yapılan kaset teste gölge falan görmüyorum.

4.

4.5 -5 haftada görünen var diye biliyorum ben. Kişisine göre de değişiyor tabi beta belli bi seviyeyi geçince . 4. Haftada görünen biliyorum.. her hamilelik kadına özel demişti doktorum.
İlgili arkadaşın beta iki gün geçmiş bu durumda kese görünmez. Genellikle böyledir diye düşündüm bende.

Doktorlar bile negatif diyemiyor deyince olay senin başına geldi sandım :) çünkü ilgili arkadaşın kan beta değeri düşmeye başlamış. Ve ben yapılan kaset teste gölge falan görmüyorum.
Var cidden gölge😁 hatta biraz arttı ama dakika geçtiği için anlamsız bide zaten düşüp tekrar yükselmesi imkansız 👎

X