💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

karnımda adet agrısı bı agrı var bugun daha dongunun 19. gunu.sımdıden adet olamayacagıma gore sımdı yıne umutlandım bak :KK70: bugun eczneye gıdıp 10 tane test almayı dusunuyorum :) pazardan ıtıbaren baslayacam.yarın sabah oylesıııneeee bıtane yapabılırım en son testımı taa subatın basında yaptıydım uzun zaman oldu bı deneyım :KK70:

kuzucum ne kusuru yaa.zaten depresyonsa duzelebılecek bırsey.arkadasların dedıgı gıbı bıoenerjı medıtasyon degısık terapıler oyle seylerde deneyebılırsen.bırde mutsuz oldugun ne varsa degıstır.bence sen gayet ıyısın bol bol dua et.hersey duzelır merak etme sakın.olabılır yanı hepımız ınsanız basımıza gelebılır donem donem bu tarz seyler.ama bence bu kadar ılac ıcerken az bısey ertele bebek olayını.kafanı kendını ıyı etmeyle mesgul et sonra zaten olur kendılıgınden.ben 33 yasıma gırcem mayısta nolcak kı 33 olduysam vaktı sımdıyeymıs .ben zaten sımdıye dek kendımı hazır bıle hıssetmıyordum.yaşında bısey yok yani.önce saglık sonra hersey hallolur merak etme.
Kızlar hala gençsinizzz atın kafanızdan 30muş 33müş Bedeninize güvenin 😍sağlıklı olduktan sonra yaşın bi önemi yok

Öğrenmeden önce baş agrısı vardı öğrendim devam etti günlerce sonra gecti bir belirtiyse bu bilemem🤣
Ya benim migrenim var döngümün 29.günündeyim migren ağrısı şuan resmen akşamdan beri geçmek bilmedi sahurda istifra ettirdi yattım hayatı sorguluyorum resmen

Çok korkuyorum 18 aydır negatif sürekli bu ay hsg çekildim 6-8 arası yumurtlama hissettim. Pazartesiden beri kasık ağrısı bel ağrısı göğüs hassasiyetim var ama bugün göğüs daha az acıyo o yüzden adet olucak gibi hissediyorum kendimi

Çok korkuyorum 18 aydır negatif sürekli bu ay hsg çekildim 6-8 arası yumurtlama hissettim. Pazartesiden beri kasık ağrısı bel ağrısı göğüs hassasiyetim var ama bugün göğüs daha az acıyo o yüzden adet olucak gibi hissediyorum kendimi
Valla bız dongunun 20. Gununden baslıyoruz teste🤣🤣bravo sıze bu kadar beklemıssınız.hsgden sonra tutma ıhtımalı cok yuksek bence bır test yapın🥰

Ben verdim şimdi yavrum. Şehir hastanesine geldik eşimle. Anlattım herşeyi akrabalık var mı vs sordu yok dedim. İki tüp kan aldılar benden biri kromozom yapısı araştırılacak diğeri de trombofili bakılacak yani kanda pıhtılaşma var kı yok mu o incelenecek. Eşimden de bir tüp kan alındı. Onda da kromozom yapısı incelenecek. Ne zaman çıkar sonuç dedim. 3 ayı bulur dedi bu süreçte bebek denemeyin dedi. Zaten denemicektim. Özele sorduğumda 13 bin küsür fiyat vermişti o yüzden şehir hastanesinde yaptırdım.
Anladım cnm
OzAmn bnde Bi şehir hastanesine gdim
'çam sakura' olabılır.

Sende aklımdaydın yazacaktım sana Bayadır yazmadın
10 gündür silik testlerle sürünüyorum
Kan testine Bi kere gttım
Bat 2 gün gecmiş ti 23 cıktı
Direkt anladım zten

Progestan kullanıyorum 20 gündür ona ragmen tutmadı 😔

Hayırlı günler bugün yumurtlamadan sonra 13.gün az önce gebelik testi yaptım (birgebenin günlüğünden) maalesef negatif.. bat 25 mart hala ümit var mı?😢
1FD11B39-F30D-4A65-8A75-6C4F5DED1628.jpeg

Canım seni cok iyi anliyorum.. 2 kimyasal bir de düşük yaptim. Düşük 8. Haftasindaydi baslarda beta artisi da cok iyi gidiyordu. 4binlere kadar cikmisti. Kalp atimini bile gördüm sonra kendiliginden oylece gidiverdi😔 insan cok yıkılıyor tabi.. dusuk yaptigim hafta en yakin arkadasim dogum yaptı.. kimselere söylemedim ama o bebek ziyaretinde duygularimin karmasikligini anlatamam.. 4 ay olmus ustelik senin henuz yeni. Ben 1 yildir deniyorum . Rabbim nasip etmeyince etmiyor. Ama umudumu kaybetmedim ben hic. nasibimizde varsa hayirli saglikli bir evlat daha büyütmek sukrederek sahip olacagiz. Yoksa da hayirli olmayan bir seyi hic birimiz istemeyiz zaten.
Genetik testlere gelince anliyorum neden boyle oluyor diye sorguluyorsun ama kimyasalin arka arkaya yasanmasi bir sorun oldugu anlamina gelmez. Bende tespit edilen bir hastalik var mesela faktor v diyorlar pihtilasma bozuklugu. Ama hic bir doktor hic bir sey önermiyor. Gebelik olusana kadar anlami yok diyorlar. Icin rahat edecekse yaptir tabiki ama illaki bir yere baglamaya calisarak kendini de üzme. Teslimiyet bu noktada en guzel ilac🥰🥰
Cnm çok guzel yazmışsın
Çok Tesekkur edıyorum. 🌹
3 kaybın oldugunu bılmıyordum
Ama destina diyorki bebek denemeyin demiş doktor
Sen test yaptırma Kı dıyosun kuşum?

karnımda adet agrısı bı agrı var bugun daha dongunun 19. gunu.sımdıden adet olamayacagıma gore sımdı yıne umutlandım bak :KK70: bugun eczneye gıdıp 10 tane test almayı dusunuyorum :) pazardan ıtıbaren baslayacam.yarın sabah oylesıııneeee bıtane yapabılırım en son testımı taa subatın basında yaptıydım uzun zaman oldu bı deneyım :KK70:
Benim de ağrım var 3 gündür adet olmuşum gibi.HAyır olsun inşallah kuzum.İnşallah bebiştir 💕🙏

Hayırlı günler bugün yumurtlamadan sonra 13.gün az önce gebelik testi yaptım (birgebenin günlüğünden) maalesef negatif.. bat 25 mart hala ümit var mı?😢Eki Görüntüle 3222516
Ben sanki çok hafif silik bir çizgi gördüm gibi ama bilemedim. Bu test güvenilir mi bu arada? Kullanan arkadaşlar yönlendirir belki seni.

X