💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Az önce pcos olduğumu öğrendim lh: 8.03
Fhs: 6.70
Amh: 4.86 bu değerler onu gösteriyor sanırım peki neden hiçbir doktor söyledi bana ya
Burdan pkos tanisi cikmaz bence. Degerlerin iyi canim. Ultrason goruntulemesi lazim andojen olcumleri lazim. Adet duzensizligi tuylenme falan var mi? Bana pkos gbi gelmedi

Kuzum bende de pcos var bana değerlerin iyi gibi geldi.

24 Ağustos ta en son doktrum kan değerlerime baktırmıştı. Benim lh: 24.4'tü Fsh: 5.9'du Amh'yi bilmiyorum hiç yapılmadı.
İnternette 2 üzeri değerler yüksek diyor beynimden vurulmuşa döndüm şuan inşallah iyidir bende diyorum doktorlar iyi değerler diyor neden hamile kalamıyorum demekki var pcos o yüzden olmuyor doktorlar da artık birşey söylemiyor

Burdan pkos tanisi cikmaz bence. Degerlerin iyi canim. Ultrason goruntulemesi lazim andojen olcumleri lazim. Adet duzensizligi tuylenme falan var mi? Bana pkos gbi gelmedi
Hayır hiçbiri yok kist gözükür pcos olsam diyorum hiçbir doktor kistte görmedi iyi huylu bile yok

Kuzum pcos olduğunu bilmeyen ve hamile kalan çok kişi var, o bir engel değil ki. Hatta doktorlar pcoslu hastaları daha çok seviyor çünkü hamile kalabiliyoruz. Sadece kendini üzüyorsun şu anda. Benim ileri derece mesela.

Kızlar çok canım sıkıldı hamileyim ve az önce eşimle sohbet ederken acaba erken miydi bizim için bebek dedi aslında gülümseyerek söyledi ama benim çok kafama takıldı bilmiyırum hormonlardan mı benim yaşım 25 eşim 29 1.5 yıllık evliyiz kafamda soru işareti oluştu garip bir endişe hissettim

Sağol kuzum, baya koyu gölge gibi. Demekki 5 beta olsa daha da silik gölge olurdu bunun gibi. Ay bebiş olabilir mi ki aceba. Olabilir mi böyle bir şey
Canım comforr days erken gebelik ve bebetime normal gebelik kan testi aynı gün 9 la öğrenmiştim adetin 2. Günüydü geç döllenme olmuş

Eklentiler

• 4BAC8C0A-9292-44FA-B852-20F162568B22.jpeg
    51,3 KB · Görüntüleme: 66
  • 67310F75-8A09-4708-BCE7-F4F1E0A0FA2E.jpeg
    48,2 KB · Görüntüleme: 70
Hamile olup 5.10 beta ile testte öğrenenlerde renk nasıldı acaba biliyor musun? Keşke örnek olsaydı. Bir bakim belki paylaşmıştır forumda birileri.
Bizzad benim testimdi kuzum böyle çok çok silik görmüştüm cumartesi idi hatta günlerden. pazartesi kan testi vardim 48 çıkmıştı

hic erken değil emin ol ilerledikçe eşin gördükçe farklı olcak

Kuzum bende de pcos var bana değerlerin iyi gibi geldi.

24 Ağustos ta en son doktrum kan değerlerime baktırmıştı. Benim lh: 24.4'tü Fsh: 5.9'du Amh'yi bilmiyorum hiç yapılmadı.
Kuzum senin lh değerine göre ovulasyon yapınca çoğunlukla pike yakın mı görüyorsun

Eveet orası doğru ama doktorların bişey söylememesi morelimi bozdu kendim öğrendim şuan da

Devami da gelir insallah canim ya oyle deme. Hem su igne etkisi dedigi olay kizlarin mantikli geldi bana da sonradan. Carsambayi bir bekle yine de sen. Tümdende umutlari söndürmeye gerek yok
Cnm tek ümidim p. Tesi ve salı akşamı silik olanlar iğne etkisi
Çarsamba yapmadım negatife dönmüş olması
Ve persembe sabahının gerçek silik çizgi olması ve o gunden sonrası

Eklentiler

• IMG_20230318_094012.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 63
İnşAllah dediğiniz gibidir çok teşekkür ederim yorumlarınız için
Kuzum bu hastalık değil zaten genç bekar kızlarda hatta 12-13 yaşında olanlarda bile varmış. O yüzden rahat ol lütfen. Ki yüksek ihtimal hiçbir şikayetin yok. Bence doktorlar da pek birşey görmemiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…