💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Birşey sorucam size benim amh 4.86 pcosluların yüksek oluyormuş doğru mu? Böyle birşey olsa doktorum söylemez mi bilginiz varmı bu konuda
Ben de pcos luyum. Ama galiba bunların dereceleri vs var kuzum. Mesela ben her ay adet görebiliyorum. Ve bazılarının yumurtası çok olurmuş bana böyle birşey hiç söylemedi. Polikistiklerin var dedi sadece. Pholicaps verdi

Ben de pcos luyum. Ama galiba bunların dereceleri vs var kuzum. Mesela ben her ay adet görebiliyorum. Ve bazılarının yumurtası çok olurmuş bana böyle birşey hiç söylemedi. Polikistiklerin var dedi sadece. Pholicaps verdi
Bizim hastanenin referans aralığı 7.37 gösteriyor benim 4.86 buda etkili mi acaba olsa söylerdi özelde ki doktor bilemedim ki şimdi 🥺

Hamile olup 5.10 beta ile testte öğrenenlerde renk nasıldı acaba biliyor musun? Keşke örnek olsaydı. Bir bakim belki paylaşmıştır forumda birileri.
Cnm bu 23 beta

Eklentiler

• Screenshot_20230320_160304_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20230320_160304_com.android.chrome.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 77
Doğruu sen yapmıştın bugün. 18 beda çıkınca bildiğin aşırı silik bir şey çıkabilir gerçekten ortaya. Ay hadi inşallah vardır o zaman :dua: Bat'ım normalde 23 Mart. Ancak geç yumurtladım zannediyorum ki, 25-26'yı görecek gibi hissediyorum ve Döllenmem 132 Mart olduysa bugün 9. günü olur 13 Martta döllenmem olduysa bugün 8. günü olur. Bkleyeceğim bakalım. :KK200:

Canim sen her ihtimale karşı değerlendirdin mi peki? Adet sonrası yumurtlayan duydum. Ama senin olmayadabilir bunu ilerki günlerde görürüz anca
Dun öylesine bir degerlendirme oldu ama sonrasinda beklemeksizin duşa girmeli falan. Hic o modda degildim yani🤣🤣 bebek olayinin farkli bir modu varsa demekki zihnimde😄😄 hayir yani farkli olan bisey de yok aslnda

Az önce pcos olduğumu öğrendim 🥺😳 lh: 8.03
Fhs: 6.70
Amh: 4.86 bu değerler onu gösteriyor sanırım peki neden hiçbir doktor söyledi bana ya 😭

Freely testi bana kafayı yedirtecek. Sabah predictor ile negatif çıktı ama akşam testi yapim dedim dünden daha yoğun bir gölge görüyorum bu sefer. Valla hamile değilsem artık freely de benim için güvensiz testler arasına girecek. Ateşimi ölçtüm demin 37.2

Eki Görüntüle 3221033
Evet ben de goruyorum🥰🥰

Az önce pcos olduğumu öğrendim 🥺😳 lh: 8.03
Fhs: 6.70
Amh: 4.86 bu değerler onu gösteriyor sanırım peki neden hiçbir doktor söyledi bana ya 😭
Kuzum bende de pcos var bana değerlerin iyi gibi geldi.

24 Ağustos ta en son doktrum kan değerlerime baktırmıştı. Benim lh: 24.4'tü Fsh: 5.9'du Amh'yi bilmiyorum hiç yapılmadı.

X