💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Düzeldi dedim insan oldu dedim ama olmamış
CNım üzülme. Sana eşinin neden böyle yaptığını anlatayım. Eşin bunları düşündüğü için sana söylemiyor. Öz güven eksikliği yaşayan bireyler kendileri eleştirilmeden önce karşı tarafı eleştirirler.
Çünkü kendisi aslında problemli bir kiloya sahip. Biz kadınlar naif olduğumuz için onların yüzüne eksik ve kusurlarını söylemediğimiz için onlar kendini hep mükemmel görüyor.
Ve kendisine bunlar söylenmeden önce o söylüyor ki onun kusurları arka planda kalsın.
Düşün 135 kilo olan bir adam 85 kilo olan seni eleştiriyor. Ne kadar tezat değil mi?
Ters psikoloji yapıyor.
Ve sen dün gece üzüldün neden sana kendini kusurlu hissettirdi.
Sen birseyler yap kendin için ama, sağlığın için. Zayıfladığında yanına gelirse de yüz verme süründür biraz.

Evet canim iki aydir bende yasadim boyle seyler ama hic negatiften pozitife donmemisti yarin koyulasmasina gore inanirim anca yoksa suan kendimi kaptirmiyorum

Hayırlısı olsun canım . Valla bn de regli bekliyorum sanki hiç bir belirti yok en son cuma günü test yaptım ama kuruma mı yoksa var mı anlamadım yarın 14. Günüm olacak ama hiç umutlu değilim insanın hiç mi belirtisi olmaz

Hayırlısı olsun canim.. kimyasal vs olmasindansa direk negatifi görmek daha iyi. Yoluna bakiyorsun en azindan. Rabbim hepimize en kisa zamanda saglikla kopkoyu cift çizgiler görmeyi nasip etsin

Şimdi test yaptım 2.cizgi var ama beyaz silik

bebekheyecani canım ben de regl oldum tam 16 Mart gecesi ovulasyon yapmıştım bugün çatlamadan 14 gün sonra regl olduğumu öğrendim en azından saati bile şaşmıyor neredeyse ama olmuyor
Ramazan ayı bereketiyle gelecek inşallah kuzum, sıkma canını. Ben şimdiden Nisan ayı için hazırım. Ovulasyon testi de alacağım kesin. Yumurtlama zamanını bilememekte ayrı bir kötüymüş.

Bakar mısınız kızlar beyaz çizgi net var resimde çekemiyorum

Eklentiler

• 16792944407247073081002353479983.jpg
    122 KB · Görüntüleme: 80
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…