💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Günaydın kızlar. Ben gölge görüyorum yine. Ya da uyduruyorum.
Ay inşallah vardır, ancak kaç gündür böyle gözle zor görünür gölge çıkması o yerin kendi çizgisine ait gölge mi acaba diye düşündürtüyor bana. Senin Bat bugündü sanki demi. İnşallah geç döllenme falandır kuzum.

Evet bebeğim bugün bat ama hiç adet olcak gibi değilim. Kaç gündür akşamları karnım ağrıyor adet olcak gibi sonra geçiyor. Gelen giden yok henüz

Kızlar bende test yaptım ama yine bişey yok dünkü artimed bana yine yalancı çizgi çıkardı hatta dünkü kuruyunca bildiğiniz çizgi oldu bu testler gerçekten sahte ya

Eklentiler

• IMG_20230320_083257.jpg
    92,6 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_20230320_075737.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 68
Doğum kontrol hapini yeni bıraktım bebek istediğimiz için doktor hormonların iyi dedi ama ilacı boraktiktan sonra iki ay adet görmedim söktürücü verdi,çok normal uzun süre doğum kontrol hapı kullanmıştım dedi.Tabi ben sabırsızlık adetim biter bitmez hayıt suyu içmeye başladım faydası olur diye bu ay ek olarak ovulasyon baktım, hemen olsa ne güzel olur

Buradan almış olduğum eğitimle cevap vereyim 17 martta pik görmüşsün yumurtan iki gün içinde çatlayacak demek oluyormuş yani 19 Mart falan sen bu günleri değerlendir dün geceyi değerlendirdin mi?

Olur neden olmasın canım bugün belli oldu demek ki yarın sabah bir daha yap bakalım hadi hayırlı olsun insallah güzel ilerler

Buradan almış olduğum eğitimle cevap vereyim 17 martta pik görmüşsün yumurtan iki gün içinde çatlayacak demek oluyormuş yani 19 Mart falan sen bu günleri değerlendir dün geceyi değerlendirdin mi?
Zaten çok anlayamadigim için 15 ,18,19 şeklinde değerlendirdik .çatlamış mi catlamamis mi diye stres oldum.Dogum kontrol ilacını yeni bıraktığım için geçen ay sokturucuyle adet olmuştum cunku

Günaydın kızlar, sabah dayanamadım predcitor ile de baktım ancak her iki testte de hiç bir şey gözükmedi. Demekki dün akşamki testle ilgili bir durummuş. Sabah uyandığım gibi ateşimi de ölçtüm 36.5 çıktı. Biraz önce yine merak edip ölçtüm, normalde gün içerisinde sabah uyandığımdan 3 derece yukarı çıkar sürekli ölçüp denedim çünkü. Ancak 36.3 çıktı. Yani 36'ya düşmüş ateşim. Benim regl geliyor belli ki.
Sağlıklık olsun

Eklentiler

• Screen Shot 2023-03-20 at 08.56.12.png
    540,8 KB · Görüntüleme: 62
  • Screen Shot 2023-03-20 at 08.56.41.png
    679,3 KB · Görüntüleme: 62
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…