💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Kızlar günaydın hepinize ben 11 martta catlatma ignesi oldum bu benin 3.denemem maalesef hepsinden olumsuz sonuc aldim 6.gunden beri test yapiyorum dun igne gunu haric 8.günümdu negatifti testim bugun 9.günüm test yaptim fakat inanamiyorum 9.gunde pozitife donmesi sizcede ilginc degilmi varmidir sizce cok yiprandim bu surecte cunku kendimi kandirmak istemiyorum kızlae pembe kutu olan 8.Gun testimdi
8. Günde negatif 9.gunde poztife donduyse vardir bence. Hayirli olsun canim. Cok net gorunuyir zaten. Testin markasi ne bu arada?

Kızlar günaydın hepinize ben 11 martta catlatma ignesi oldum bu benin 3.denemem maalesef hepsinden olumsuz sonuc aldim 6.gunden beri test yapiyorum dun igne gunu haric 8.günümdu negatifti testim bugun 9.günüm test yaptim fakat inanamiyorum 9.gunde pozitife donmesi sizcede ilginc degilmi varmidir sizce cok yiprandim bu surecte cunku kendimi kandirmak istemiyorum kızlae pembe kutu olan 8.Gun testimdi
Hepsi aynı marka mı canım.o önemli.farklı marka olsa hassaslığı farklı oluyor çünkü inşallah gebesindir

Hepsi aynı marka mı canım.o önemli.farklı marka olsa hassaslığı farklı oluyor çünkü inşallah gebesindir
Ayni marka kuzum 5 adet almistim dr prufur markasi bundan canim dun bariz negatifti

Eklentiler

• Screenshot_2023-03-20-07-41-37-29_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-03-20-07-41-37-29_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 84
Var gibi canım ama yine de emin olmak için birkaç gün bekle istersen 😍❤️

8. Günde negatif 9.gunde poztife donduyse vardir bence. Hayirli olsun canim. Cok net gorunuyir zaten. Testin markasi ne bu arada?
Bundan canim bide cizgi iki dkda cikti suan dahada pembe

Eklentiler

• Screenshot_2023-03-20-07-41-37-29_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-03-20-07-41-37-29_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG20230320074328.jpg
    IMG20230320074328.jpg
    100,2 KB · Görüntüleme: 99
Merhabalar inşallah hepimize nasip olur,
Benim ovulasyon testimi yorumlayabilir misiniz yumurtlama ve çatlama var mı varsa hangisi pek çok yere yazdım net cevap alamadim,yazısız testler adet döneminde deneme amaçlı yaptım.Adet 5 gün sürdü testlere 6. Gün basladim
18 pik gibi

Ayni marka kuzum 5 adet almistim dr prufur markasi bundan canim dun bariz negatifti
Üzülerek söylüyorum ama 10.günde negatif 13.günde bariz silik çizgi ve 15.günde adet görmüştüm ben vücuttan hemen atılmıyor iğnenin hcgsi böyle yanıltma ihtimali oluyor. Kesin net bişey için 14.gününüzü bekleyin bence

Kızlar sürekli yazıyorum ama çok ilginç bişey yaşadım bu ay evet çatlatma ve klomen kullandım klomen zaten benim rutinim oldu çıktı.. evet kist yapıyor ve adetle atılıyor 3 senedir artık yedi bitirdi beni bu klomen ..yumurta güzel kocaman büyüyor 23mm kadar oluyor daha ne olsun yani 😂sadece döllenmiyor ama 24 şubatta 2. Ci iğnemi oldum beklenen günden 1 gün sonra adet gördüm 1ci adet günü önce lekelenme çamurumsu sonra kan gördüm okey dedim olmadı sonra. Ertesi günü benden kocaman simsiyah bişey geldi kist evet kızlar kistim patladı sık sık oluyor 2 ayda bir felan abur cubur yemekten ve + klomenden kaynaklanan. Bir durum iğne yapmadan önce muayenede doktor demişti 2 büyük yumurtan 1 kistin var yeni oluşmuş dedi ben 2 gün sadece kahve rengi siyah adet gördüm miktari az ve kısa sürdü ben devami gelir iyice sökülürüm sandım gelmedi sizce neden? Normalde böyle olunca rahat 7 gün adet görürüm kistten sonra hep öyle oluyor ama bu sefer devami gelmedi kırmızıları hala doğru düzgün görmedim sadece 1 gün kan gördüm 🥹 kafam karışık kendimi ifade edemediysem kusura bakmayın kızlar😥
Canım ben kimyasal geçirdiğim ay öyle oldu senin de öyle olmasın ?

Kesinlikle öyle ama bundan sonra öncelik oğlum ve ben bugünün tarihini yazıyorum buraya 20 mart pazartesi öyle Bi zayıflicam ki kendime bakım yapıcam saçlarımı boyayacam zaten kapalıyım kimse görmez tarzımı değiştircem bak oda bu söylediği laftan dolayı özür dileyecek ( saçlarım bu yaşta bembeyaz oldu)
Ha şöyle ya oturup üzüleceğine kendine inan güven ve başar 🥰 yaparsın sen insan isteyince herşeyi yapar 👍 herkesin bir dönüm noktası vardır senin dönüm doktan da bu olsun canım 😘

Üzülerek söylüyorum ama 10.günde negatif 13.günde bariz silik çizgi ve 15.günde adet görmüştüm ben vücuttan hemen atılmıyor iğnenin hcgsi böyle yanıltma ihtimali oluyor. Kesin net bişey için 14.gününüzü bekleyin bence
Ama dun negatif ti testim

Eklentiler

• IMG20230319060620.jpg
    IMG20230319060620.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 86
X