💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Malesef yok daha onun parasına elimi sürmem ben çalıştım Bi süre ondan daha çok maaş alıyorum diye onunda zoruna gitti annesini bahane etti çocuğa bakmıyor diye ama oğlum da durmuyor du Bi yandan tüm paramı ona harcadım (10.000 bide yol parası bide çocuğumu kreşe yollamışlardı iki ay sonra da maaş 15.000 olacaktı işim çok iyiydi eşim ise asgari ücret alıyor du) bilemiyorum şimdi ne olacak
Peki canım yanlış anlamazsan sen neden 2. çocuğu yapmak istiyorsun?

Malesef yok daha onun parasına elimi sürmem ben çalıştım Bi süre ondan daha çok maaş alıyorum diye onunda zoruna gitti annesini bahane etti çocuğa bakmıyor diye ama oğlum da durmuyor du Bi yandan tüm paramı ona harcadım (10.000 bide yol parası bide çocuğumu kreşe yollamışlardı iki ay sonra da maaş 15.000 olacaktı işim çok iyiydi eşim ise asgari ücret alıyor du) bilemiyorum şimdi ne olacak
Devlette yada araştırma Hastanesi'nde vardı sanki ücretsiz diyetisyen ona git ya da öğünleri kısarak başla eski diyet programımı bulursam Atarım sana canım . Yani bana ilk baştan beri mevzu kilo değil gibi geldi erkekler genelde başka şeye kızıp saçma sapan bir mevzudan tartışma çıkartıyorlar çünkü . Keşke çalışıp bakıcı tutsaydın ya da kreşe verebilseydin . kaç yaşında oğlun ? Yani bu erkekleri anlamıyorum ya çalışmıyorsun niye çalışmıyorsun oluyor çalışıyorsun bu kez para mevzusunu sorun ediyorlar . Takma canım şimdi öfkelisin biraz sakinleşince düzelir inşallah

Çok zor işler gerçekten. Sevgilin olsa al çantanı çek git. Evlilik bambaşka. Bu tarz erkekler özgüven eksikliğine de yol açar. Her ne kadar eşin de olsa şöyle düşünmelisin."Sokaktan geçen bir adama söyletmeyeceğin sözleri eşin sana nasıl söyler?"

Kendileri patatese dönüp hala adriana lima tipinde eş olalım bekleyemezler. Bir kere hiç birimiz 18 yaşında değiliz ve o yaştaki vücuda sahip değiliz ve dönemeyiz. Yaş ilerledikçe bazı deformasyonlar olabiliyor. Üstelik çocuk da doğurmuşsun. Can getirmişsin bu dünyaya. Eşini takıp kendine zarar verme. Çocuğuna hiç zarar verme.
Ne güzel söylemişsin.. kadın cocuk doguruyor en büyük şeyi yapıyor da kilo alıyor veya hormonlardan oluyor onlara ne oluyor da alıyorlar

🤣😂😂😂 bagısıklık süper masallah aşı olana da bişey denmez kuzum heryere giriş yasaklanmıstı ve dediğin gibi çalısanlar da mecbur kaldı
Benim bakmam gereken hayvanlar vardı o yüzden iznimiz vardı çıkabiliyorduk 🤣 evet çalışanları da mecbur bıraktılar bende çevremden çok tepki aldım neden olmadınız niye karşısınız sizin yüzünüzden hastalık bitmiyor işte neler neler

Ne güzel söylemişsin.. kadın cocuk doguruyor en büyük şeyi yapıyor da kilo alıyor veya hormonlardan oluyor onlara ne oluyor da alıyorlar
Kesinlikle. Bizim hormon sıkıntımız var, çocuk doğrunca kilo vermesi zor olabiliyor. Ayrıca kadın metabolizması erkeğe göre 2 kat daha yavaş çalışıyor. Aynı anda bir erkek ile aynı diyet ve sporu yapmaya başlayın o daha hızlı forma girip kilo verir.

Peki onun bahanesi ne?

Evet çok zor ben yaşadım kurtuldugumda kurban kestım sen düşün artık.40 gün iç kanamamı gecırcem neyim var korkusuyla ve kanama agrılar çkorku ıcınde bekledım.yedıgım antıbıyotıkler toplamda 3 gun hastanede yatma kürtaj hergun ıkı kez kan verme sabah aksam serum ve metotreksat denılen kemoterapi iğnesi de cabası😔her dakıka alttan muane.başta anlayamadılar benım deger ucer kat ucer kat yükselıyordu sonra düşük yapıyosun dedıler 5+4te,sonra kürtaj,sonra aa bı baktılar beta yukselmeye devam.çocuk yok ortada ama bıyerlerde var.uff neyse bırden o gunler aklıma geldı dıs gebelıgın adı bıle cok korkutuyor benı.bır bucuk ay hastanelerde mahfoldum.kımsenın basına gelmesın ınsallah🙏🙏
Be de 10 gün önce kürtaj oldum 2 gün sonra iğne yaptılar hastaneden çıktım değerlerim düşmeye başladı ama geceden beri çok ağrım var öksürsem canım yanıyor lavaboya gitsem agridan olucem bunlar ne zaman geçecek ilaç da vermediler normalmi bu ağrı acaba

Eğer ki insan olaydı anlar Dı zaten bana diyor hayvan gibi olmuşsun ama ben 70 gün adet görmedim vücudum şiştı o kadar diyet yapıyorum spor yapıyorum olmuyor ben o süreç te 10 kilo aldım yememe ne rağmen anlatıyorum anlamıyor bende dedim ki sen bana laf yapıyorsun ama sende baya kilo almışsın dedim (ben 85 oldum eşim ise 135) bende şimdi inada girdim onun para verdiği hiç Bi şeyi yemem ama oğlum için de her şeyi yapıcam eğer ki zayıflarsam onun için değil kendim için zayıflicam
Canım Dukan içeceği baya ödem attırıyor onu yap bnde 2 ay adet göremedim şiştim sonra onu içtim 10 gün her gün su gibi tükettim. Spor da yaptım ödem gitti boğazımdan da kıstım eşim hemen zayıflamışsın dedi . Sen de yap onu canım adet olursan zaten baya ödem gidiyor .

Benim bakmam gereken hayvanlar vardı o yüzden iznimiz vardı çıkabiliyorduk 🤣 evet çalışanları da mecbur bıraktılar bende çevremden çok tepki aldım neden olmadınız niye karşısınız sizin yüzünüzden hastalık bitmiyor işte neler neler
Evet dogru diyorsun cok tepkiler oldu ama geçti gitti valla

Be de 10 gün önce kürtaj oldum 2 gün sonra iğne yaptılar hastaneden çıktım değerlerim düşmeye başladı ama geceden beri çok ağrım var öksürsem canım yanıyor lavaboya gitsem agridan olucem bunlar ne zaman geçecek ilaç da vermediler normalmi bu ağrı acaba
Cok geçmiş olsun rabbim saglıklı evlat nasip etsin insallah

Kesinlikle. Bizim hormon sıkıntımız var, çocuk doğrunca kilo vermesi zor olabiliyor. Ayrıca kadın metabolizması erkeğe göre 2 kat daha yavaş çalışıyor. Aynı anda bir erkek ile aynı diyet ve sporu yapmaya başlayın o daha hızlı forma girip kilo verir.

Peki onun bahanesi ne?
Evet evettt hicbir bahane yok asla bir erkegin kadına laf söylemesini kaldıramıyorum

Peki onun bahanesi ne?
Canım işte anlamayana istediğin kadar anlat yine anlamaz . Allah akıl fikir versin böyle adamlara . Yazık kadınlar böyle adamlardan çekiyor malesef 😔

Pardon da kendisi zayıf mı da sana bu cümleleri kuruyor? Ayıp yani bazı erkekleri gerçekten anlamak güç kadınü mükemmel isterler bakımlı olcak zayıf olcak bilmem ne ama kendilerine baksan bunların azı bile yok bunu gerçekten anlayamıyorum ve cok kızıyorum bırak herseyi bir kadına asla böyle seyler söylenmez ya sen adet olamamıssın vücudun ödemden şişmiş hormonların alt üst olmuş o neyine 135 kg olmus o zaman?
Sonunda beni anlayan biri çıktı ben çok çektim bu zamana kadar her şeye göz yumdum aklına gelebilecek her şeye şiddet te dahil buna ama bu son şansı acaba çocuk yapmasam mı diye düşünüyorum şuan

Çok zor işler gerçekten. Sevgilin olsa al çantanı çek git. Evlilik bambaşka. Bu tarz erkekler özgüven eksikliğine de yol açar. Her ne kadar eşin de olsa şöyle düşünmelisin."Sokaktan geçen bir adama söyletmeyeceğin sözleri eşin sana nasıl söyler?"

Kendileri patatese dönüp hala adriana lima tipinde eş olalım bekleyemezler. Bir kere hiç birimiz 18 yaşında değiliz ve o yaştaki vücuda sahip değiliz ve dönemeyiz. Yaş ilerledikçe bazı deformasyonlar olabiliyor. Üstelik çocuk da doğurmuşsun. Can getirmişsin bu dünyaya. Eşini takıp kendine zarar verme. Çocuğuna hiç zarar verme.
Ben değil artık o kaybeder ben susmicam bu zamana kadar ona bebek gibi baktım kendimi saldım şimdi kendime ve çocuğuma bakıcam herkes kendine Müslüman nede olsa

X