💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Canım var sanki ama bilemedim ben artık ikinci çizginin yerini ezberledim gözüm ikinci çizginin yerini otomatik olarak dolduruyor artık inşallah vardır canım hayırlısı
YA aynı şeyi düşündüm. gözüm alıştığı için mi görüyorum acaba diye. Hayırlısı kuzum, varsa belli olur 1-2 güne.

Ya buraya cok takilinca da oyle bir etki oluyor. Bknz tweeetyyy aralıkta hamile kaldigimda bat gunu test yapip batı 5 gun gecince ilk kani vermistim. Nasil dayanmisim hayret
5 gün müüüü 5 gün müüüü o günde 1 saat bekleyemem ben bu sefer galiba ben de kimyasal olduğumda eşim okuldaydı ona kalsa izin alacaktı hemen gidelim diye okul çıkışını bekledim ama bak

Kızlar göğüs ucu sıkınca acıması ve dolgunluk hissiyle gebelik öğreniniz var mı aranızda

Sen de az sabirli degilmissin canim yine de okul çıkışına kadar demek
Tabi canım yani nasıl olur da o kadar beklerim. Bir de hemen akşamına herkese haber vermiştim ay nasıl bir cahilim tabi hiç bilmiyorum o zamanlar kimyasalmış sağlıksızmış bilmem ne hepsini acı bir tokatla öğrendim eşimle karar verdik o bize ders oldu 10 hafta kimseye söylemeyeceğiz bir daha nasip olursa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…