💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

O kadar çok test yapılıyor ki ben de özenip test yapıp bembeyaz sayfamla geldim bata 9 gün var evet çok var ama hiç umudum yok ya bu ay neden bilmiyorum Eki Görüntüle 3220415
Daha cook var kuzucum sabret biraz sen. Cift cizgi goresin varsa ovulasyon testi yap simdilik onlarla idare et Insallah gebelik testinde de gorursun bu ay cift cizgileri

Adet günün geçtimi canım
Yok iki gün var
Beta binin üstüne çıkmadan kese görülmüyor ki. Acaba kan testinde mi hata var
Keseyi gösterdi ama yanındaki asistanlara da gösterdi hatta ben bile gördüm ama kese değilse de ne söylemedi
Beta salgılanmadan artısı olmadan nasıl kese görülür ki
Arkadaşımın 3.5 aylık olana kadar kanda negatif çıkmıştı…
Tekrar mı test yaptırsan bi yanlıslık olmasın
Yarın bi polikliniğe gidicem bi daha baktırmaya
Evde test pozitif miydi? Kan da yanlışlık olabilir mi? Nasıl yükselmeden kese görülür ki doktor mu yanlış konuşuyor acaba bilemedim ki
Ben sancı için gittim zaten hiç bebek gelmedi aklıma. Ağrı kesici yapın dedim baktı kese . Kan negatif olmasına rağmen ağrı kesici vurmadı
İnşallah bebektir… bu ay hsg çektirmiştim
Geç döllenme olanlar da olmuş kan tahlilini yaptır tekrar bekle olmazsan belki geç döllenmedir ama anlamadım valla
valla ben şoktayım yarın bi daha gidicem. Özel değil Ya ilgi bu kadar…

Akşam testimi de yaptım ve bir an yüreğim ağzıma geldi gibi oldu. Sanki gölge görüyorum gibi oluyor ilk kez. Gerçi pembe çizgi görene kadar gölgelerle işim olmaz.
Canım var sanki ama bilemedim ben artık ikinci çizginin yerini ezberledim gözüm ikinci çizginin yerini otomatik olarak dolduruyor artık inşallah vardır canım hayırlısı

Cok saskınım lütfen haber ver bize de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…