💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Selam kizlar birkac gundur gelmedim konuya. İyi haber alanlara hayirli olsun, kirmiziyi gorenlere moral bozmak yok diyorum. Regle son bir hafta kaldi gram belirtim yok kesin yumurtayi tutturamadik bu ay kirmiziyi gorurum ben de.
Belli olmaz kuzum ya, burada çok denk geldim hiç bir belirtim yok hamileyim diye. İnşallah öyledir.

Ayy hadi insallah görürsünüz de iciniz de rahatlar
Doktor oyle diyorsa kaygilanacak bisey yok demektir. Icini rahat tut.. guzel sonuclarla gel insallah

Belli olmaz kuzum ya, burada çok denk geldim hiç bir belirtim yok hamileyim diye. İnşallah öyledir.
Bilemedim ki. Ben de cok fazla iliskiden 2 gun sonra ay sol kasigim agriyor ay gogusum doldu ay midem bulandi ay tursu yedim icerigi okudum ki ben duz duz hayatima devam ediyorum. Garip geldi predictor siparisi verdim 3 gune gelse zamaninda elimde olur o zaman bakarim.

Beta binin üstüne çıkmadan kese görülmüyor ki. Acaba kan testinde mi hata var

Evde test pozitif miydi? Kan da yanlışlık olabilir mi? Nasıl yükselmeden kese görülür ki doktor mu yanlış konuşuyor acaba bilemedim ki

Canım ilk defa böyle birşey duydum sen yazınca araştırdım öyle olanlar olmuş ama kan pıhtısı çıkanlar olmuş doktor yanlış görmüş olmasın kan pıhtısı yada başka birşey olmasın ? Adetin gecikti mi bazen adete yakın kan birikmesi olabiliyor çünkü

Geç döllenme olanlar da olmuş kan tahlilini yaptır tekrar bekle olmazsan belki geç döllenmedir ama anlamadım valla

Kızlar ben yarın kan vermeye gidermiyim bilmem
Bu akşam days comfort erken gebelik testi yaptım koyulaşma için
Birde aynı idrarla pyro clınıce diye Bi marka ile yaptım
Sanırım koyulaşma var

Eklentiler

• InCollage_20230319_195046748.jpg
    79,2 KB · Görüntüleme: 91
  • 16792452015121645852734235359150.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 84
Kızlar ben yarın kan vermeye gidermiyim bilmem
Bu akşam days comfort erken gebelik testi yaptım koyulaşma için
Birde aynı idrarla pyro clınıce diye Bi marka ile yaptım
Sanırım koyulaşma var
Evet canım koyulaşmış saglıkla gelsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…