💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Valla inan ben de ilk başlarda birşey bilmiyordum doktor ne derse onu yapıyordum . 1 yıl bekletti doktor beni boşu boşuna sonra Elazığ'da doktora gittim durumu anlattım dedi pcos hastalarında 1 yıl korunmasız ilişkiden sonra tedavi şartı yoktur direkt tedaviye başlanır sizi oyalamışlar boşuna bir kağıda yazdı napmam gerektiğini götür doktora ver de ki tedaviye başladım yarıda kalacak diye doktor bunları yazdı bunları yapın geldim özeldekş doktora verdim hemen femara ve çatlatma iğnesi yapıldı hamile kalmıştım . O günden sonra ne kadar site varsa araştırdım okudum öğrendim. İnsan bilmeyince doktorlar ilgilenmiyor bazıları da para için geciktiriyor tedaviyi o yüzden artık gittiğimde söylüyorum
Tabi haklısın bende 3 senedir uğraşıyorum biraz pko kaynaklı insülin direnci var kiloda biraz var 8 kilo verdim 10 kilo daha var bakalım femarayı duymuştum çokta okudum yurt dışındayım burda letrazol hap diye geçiyor aslında femara muadili galiba içindeki aynı bidaha ki ay sorcam doktora zaten 3. İğnem olcak bari son iğnemi femarayla denemek istediğimi söylim belki verir Allah kimsenin uğraşlarını boşa çıkarmasın 🙏🏼🥹☘️

Tabi haklısın bende 3 senedir uğraşıyorum biraz pko kaynaklı insülin direnci var kiloda biraz var 8 kilo verdim 10 kilo daha var bakalım femarayı duymuştum çokta okudum yurt dışındayım burda letrazol hap diye geçiyor aslında femara muadili galiba içindeki aynı bidaha ki ay sorcam doktora zaten 3. İğnem olcak bari son iğnemi femarayla denemek istediğimi söylim belki verir Allah kimsenin uğraşlarını boşa çıkarmasın 🙏🏼🥹☘️
3 hak twk mi var canım.pkoyum bende

3 hak twk mi var canım.pkoyum bende
Walla canım 4-5 kere deneyebilirsiniz dedi ama ben sonra aşılamaya geçmek istiyorum yurt dışında aşama aşama yapmazsak tedaviyi sigorta ödemiyor mecburen hepsinden geçmem lazım ki ödesinler yarısını o yüzden 3. Kez deneyip sonra aşılama deneriz herhalde eşimde öyle istiyor

Amin canım inşallah bncede 3. Denemeni onunla yap rabbim gönlüne göre versin 🥰

Walla canım 4-5 kere deneyebilirsiniz dedi ama ben sonra aşılamaya geçmek istiyorum yurt dışında aşama aşama yapmazsak tedaviyi sigorta ödemiyor mecburen hepsinden geçmem lazım ki ödesinler yarısını o yüzden 3. Kez deneyip sonra aşılama deneriz herhalde eşimde öyle istiyor
Femara daha iyi diye duydum.Bende klomen aldım bekliyorum 4.gün çatlatma iğnesinin

Hayırlısı olsun canım 4. Gün çok çok yeni 15. Gün test yaparsan be olduğu çıkar sana tavsiyem 15. Günden önce yapma kocaman bir hayal kırıklığı oluyor sonra 🥹
Adeti bekliyorum canım önc3de yapmam.çok yıpratıcı oldu daha önceki aylar

Perlitik Perlitik napiosun canimcm nasil gidiyor? Kontrol ne zmn? Baska beta baktirdin mi? Her sey yolundadir insallah🙏

Kuzum en son cuma baktirdim 711 çıktı bu sebeple dün Dr a gitmedim. İnşallah haftaya ctesi gideceğim sağlıkla buyur inşallah teyzesi kesesini yolkunu belki kalp atışıni görürüz inşallah dua et bize 🧿💜 6+1 de gitmiş olacağım. Dr sıkma canını iyi diyor ama artışım 2 kat değil %70 lerce inşallah normaldir. Ağrım lekelenme kanama vb yok çok şükür 🙏

X