💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Selam kizlar birkac gundur gelmedim konuya. İyi haber alanlara hayirli olsun, kirmiziyi gorenlere moral bozmak yok diyorum. Regle son bir hafta kaldi gram belirtim yok kesin yumurtayi tutturamadik bu ay kirmiziyi gorurum ben de.
Belli olmaz kuzum ya, burada çok denk geldim hiç bir belirtim yok hamileyim diye. İnşallah öyledir.

Kuzum en son cuma baktirdim 711 çıktı bu sebeple dün Dr a gitmedim. İnşallah haftaya ctesi gideceğim sağlıkla buyur inşallah teyzesi kesesini yolkunu belki kalp atışıni görürüz inşallah dua et bize 🧿💜 6+1 de gitmiş olacağım. Dr sıkma canını iyi diyor ama artışım 2 kat değil %70 lerce inşallah normaldir. Ağrım lekelenme kanama vb yok çok şükür 🙏
Ayy hadi insallah görürsünüz de iciniz de rahatlar
Doktor oyle diyorsa kaygilanacak bisey yok demektir. Icini rahat tut.. guzel sonuclarla gel insallah 🥰

Belli olmaz kuzum ya, burada çok denk geldim hiç bir belirtim yok hamileyim diye. İnşallah öyledir.
Bilemedim ki. Ben de cok fazla iliskiden 2 gun sonra ay sol kasigim agriyor ay gogusum doldu ay midem bulandi ay tursu yedim icerigi okudum ki ben duz duz hayatima devam ediyorum. Garip geldi 🤣🤣🤣🤣 predictor siparisi verdim 3 gune gelse zamaninda elimde olur o zaman bakarim.

Kızlar acil … doktor alttan ultrasonla kese gördü serviks yumuşak dedi ama beta negatif çıktı. Doktora gitmedim daha acilden giriş yaptırmıştım. Kese mi boş acaba ya da betası geç yükselen var Mİ ?
Beta binin üstüne çıkmadan kese görülmüyor ki. Acaba kan testinde mi hata var

Kızlar acil … doktor alttan ultrasonla kese gördü serviks yumuşak dedi ama beta negatif çıktı. Doktora gitmedim daha acilden giriş yaptırmıştım. Kese mi boş acaba ya da betası geç yükselen var Mİ ?
Evde test pozitif miydi? Kan da yanlışlık olabilir mi? Nasıl yükselmeden kese görülür ki doktor mu yanlış konuşuyor acaba bilemedim ki

Canım ilk defa böyle birşey duydum sen yazınca araştırdım öyle olanlar olmuş ama kan pıhtısı çıkanlar olmuş doktor yanlış görmüş olmasın kan pıhtısı yada başka birşey olmasın ? Adetin gecikti mi bazen adete yakın kan birikmesi olabiliyor çünkü 🤔

Geç döllenme olanlar da olmuş kan tahlilini yaptır tekrar bekle olmazsan belki geç döllenmedir ama anlamadım valla 🙃

Kızlar ben yarın kan vermeye gidermiyim bilmem
Bu akşam days comfort erken gebelik testi yaptım koyulaşma için
Birde aynı idrarla pyro clınıce diye Bi marka ile yaptım
Sanırım koyulaşma var

Eklentiler

• InCollage_20230319_195046748.jpg
    InCollage_20230319_195046748.jpg
    79,2 KB · Görüntüleme: 91
  • 16792452015121645852734235359150.jpg
    16792452015121645852734235359150.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 84
Kızlar ben yarın kan vermeye gidermiyim bilmem