2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Aynen birde o var ben ne yicem şimdi diye ağlıyorum ben 😀 canım özellikle birşey çekmiyor ama açım. Ama herşeyi yiyemiyorum ben mesela çorba içsem iyi geliyor birde çay mideme iyi geliyor farkettim🥹
Aynen ben valla çayla çorbayı bilemedim ama diğer yazdıklarınız bire bir su çok içmiyorum ben o yüzden hep bir bardak su alıyorum oturduğum yerlere sehpa masa ne olursa😂

Aynen birde o var ben ne yicem şimdi diye ağlıyorum ben 😀 canım özellikle birşey çekmiyor ama açım. Ama herşeyi yiyemiyorum ben mesela çorba içsem iyi geliyor birde çay mideme iyi geliyor farkettim🥹
Bir de fazla kilo ile hamile kaldım 66 yım da oysa ki daha 3-5 ay önce 60 dım maksimum 😂🥹🥹🥹🥹 sanırım diyetiysenle ilerleticem süreci çünkü çok kilolu olmak doğum açısından da zor olur diye düşünüyorum kendi açımdan 😇 yoksa ki her kilo çok özel ben kendime göre fazla buluyorum

Canım sanırım Ramzi teorisine göre bakıyor buradakiler. Senin bu durumda erkeğe daha yakın gibi internetten bulduğum görseli ekledim ne kadar doğru bilmiyorum 😂

Eklentiler

• D9779CB1-2907-414B-8C72-0B12198B44F0.jpeg
    D9779CB1-2907-414B-8C72-0B12198B44F0.jpeg
    141,9 KB · Görüntüleme: 106
Benim de 6+2 perde lekelenmem vardı. Kese cevresinde kanama var mıydı sizinkinde
Benim de bu gün kontrolüm vardı. İkiz benim. Benim hiç kanamam olmadı ama doktor kesede kanama alanları gördü. İkiz gebeliklerde sıklıkla görüyoruz korkma dedi doktorum. İnşallah sağ Salim benimle kalırlar

Size sarılmak istedim 🥹 Haftaya kadar kanaman olmazsa haftaya kontrole gel yoksa acıl gelırsın dedı . Bakalım hafta sonunu guzel atlatırsak ınsallah persembe gıderım .
@soyasosu bir yanım olacak olacak oldu dıyor işte ahh o kötü düşünceler silinmiyor ..
kızım abla olmayı çoook istiyor ona kalp atımından sonra söyleyecektik böyle olunca söyleyemedim de .
Seninle aynı durumdayız canım benim de bir kızım var ve o kadar çok istiyordu kardeşi olmasını ve ben aynen seninde yaşadığın gibi düşükler yaşadığım için maalesef söyleyemiyorum kalp atışını duyalım biraz geçsin istiyorum seni öyleeee iyii anliyorummm ki 😔😔😔nolur kötü düşünme bu sefer iyi olacak inşallah🤲♥️🥰

Yani bu genlere igne ilac vermeyen doktorlrn aklina tüküreyim. Devlet bu konuda daha yetersiz sabirim bnde her gittiğimde soledgmde anca o da bir hocaya sorduda igne yazdi. Bir hafta sonra bir ozel dr a gidecegim bnde en iisi onada daniscm tşk ederm. Devlet 4-5 gub lekelenmem oldu ilac yazmadı ozele gttm yazdi hemen gecti oyuzden ozel ve devlette riskli gebelik karisik takip olmak en iisi sanirim. Rabbim hepimizin evlatlarini bizlere bagislasin aminnn
Benimde bir kurtaj bir olu dogumum var Rabbim tekrr yasatmasin evlatla hicbirimizi sinamasin aminnn 🙏
Kesinlikle öyle devlette riske atıyorlar, önemsemiyorlar gibime geliyo insanlar ne yaşıyo nasıl bir psikolojileri var düşünmüyorlar.Bir de beni korkutuyo aspirin bebeğinin organlarinin dışarda doğmasına neden olabiliyor,iğne kullandığın için bir kaza gecirirsen kan kaybından seni kaybedebiliriz hamile bir kadına söylenecek sözler mi bunlar .Ama bizler hep pozitifiz bundan sonra herşey çok çok çok güzel olacak bu grupta herkes kasım ayında evlatlarına kavuşacak inşallah ❤️❤️❤️❤️❤️

Canım merhaba ben dün devlette kan verdim kanı zamanında laboratuvara götürmemişler hemorlize olmuş yani kullanılmaz hale gelmiş ve ben kendim arayarak öğrendim bunu eğer acilde verdiysen arayarak laboratuvara bağlan🌸 bir de hastanenin kendi laboratuvar sitesinden kontrol edebilirsin ben e nabıza daha geç yansıyor

Gittik öğrendik sonunda... Hamileymişim😅 zaten biliodum da onaylatmak gerekıo Du.. Bugun de bat günü.. Bu sefer erkenden öğrendim valla😄

X