2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Benim de geç döllenme diye düşündü doktor, sat 7 ama benim adetlerimin arası 30-37 gün , bana da cihaza göre 4,5-5 haftalık kesen 15 gün sonra gel gözükür muhtemelen dedi, geçen salı günü. Sevindim benim gibi geç döllenme birine denk geldiğim için☺️
Bnm de sat 10 subat ama ultrason a göre kac haftalik gozuktunu soylemedi doktor ama cikinti var bebek olusuma baslamis dedi on gün son ra bakalım

Çok teşekkür ederim kuzzum 🥰 bizde ikiz çok. Teyzemin dayilarimin var. Annemde ikiz düşürmüş zamanında. Ama üçüz ilk yani 😅 bide benim pcos vardı iğne tedavisi gördüm sadece
Tebrikler ne güzel ya🤩 biraz zor ama çok keyifli süreç bende ikiz olsun çok isterdim ama bizim ailede hiç yok arkadaş olur birlikte büyürler harika🧿😊

Off nazar değmeyecekse söylüyorum kızımda prensesler gıbıydım .. Allahım gec verdin ama şükür ne güzel verdin dedim hamileliğim bitiyor dıye ne ağlamıştım 🤣🤣
Maşallah ben hiç rahat geçirmedim inan bütün hamileliklerimde birsürü sorun vardı ona rağmen 4 cü yolda rahat geçirsem suriyelileri geçeçekmişim 🤭

Kizlar bugun doktor ilk muayenede doktor rast gele. En son beta 3 bindi dedim tmm oglan dedi ama razt gele atti sonra derime bakti yok yok erkek dedi espirisine bakalım gerçek çıkacak mi dedigi🤣

Kızlar yani affınıza sığınırak tıl tüy işlerini hamilelikte ne yapıyorsunuz yani hangi yöntemi kullanıyorsunuz acaba 🙈
Ağda yapacam canım hamilelikte rahat ediyor insan jilet çok kötü yapıyor birde dogumu düşünmek gerekiyor sancı ile jilet elimde dolanmak istemiyorum saatlerce banyoda 😀

Maşallah ben hiç rahat geçirmedim inan bütün hamileliklerimde birsürü sorun vardı ona rağmen 4 cü yolda rahat geçirsem suriyelileri geçeçekmişim 🤭
Ya herkesin yapısıyla alakalı demekki😂 benim ilk hamileliğim bu Şuan sadece koku hassasiyeti ve vücutta kaşınma oluyor karnım bacaklarım ama eğer yemekten tiksinmezsem bu gidişle yüz kilo olucam o yüzden koku hassasiyetinden çok şikayetçi değilim şuan 57 kiloyum gece durmadan menemen falan çekiyor canım geçen turşu suyu yüzünden başım döndü iç iç doymadım turşuya 😂

Valla ya. Tek kese gördük önce sonra bı gittik iki çıktı. Bidaha gittik üçüz çıktı 😅 muhteşem bir şey bı o kadar da gözümü korkutmadilar desem yalan olur 😅
Haha 😂😂 bende sabah ögrenecegim tekmi çiftçi şüpheli dedi Dr ama senin çok ayrı bir durum olmuş süper ötesi heyecan üstüne heyecan mücizelerin daima seninle olsun 🤲 canım

Kizlar profile hamile nasil yapiliyo bilen gostersin yapalim kim ne zaman dogumu kac haftalik belli olsun
Forum seçeneklerinden başkalarının mesaj altındakı inzalarını görüntüleye tik at canım
612223C9-1956-44B7-849B-42327CD5D8FA.png

Ya herkesin yapısıyla alakalı demekki😂 benim ilk hamileliğim bu Şuan sadece koku hassasiyeti ve vücutta kaşınma oluyor karnım bacaklarım ama eğer yemekten tiksinmezsem bu gidişle yüz kilo olucam o yüzden koku hassasiyetinden çok şikayetçi değilim şuan 57 kiloyum gece durmadan menemen falan çekiyor canım geçen turşu suyu yüzünden başım döndü iç iç doymadım turşuya 😂
🤣🤣🤣 aman dikkat ben 40 kiloyum kilo problemim yok sende gayet iyisin ama turşuyu erkek bebesinde yerlermiş buda bir söylem inanmam hiç ama kızımda turşunun adını duymaya tahamül edemezdim oğlumda da çok yerdim 😆 tansiyonu oynatmadan ye

X