2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlarr sonunda topigi devraldım beni etiketleyerek bilgileri yazarsaniz ben de tablomuzu olusturayim 😍
cinsiyet ( tahmini hissettiginiz 😍 belli olunca tablodan degistircem)
Tahmini doğum tarihi
Bu bilgileri yazıp beni etiketleyebilirsiniz ❤️❤️
Beni de ekler misin 32/ 28 ocak / istanbul/1/erkek/4 kasim 😇😇

Dilkenn Dilkenn canım kagıda not al yazanları ac kapa ac kapa yapma toplu toplu yazarsın. Sana da zor olmasın . Ben öyle yapıyordum . Müsait vakitte ekliyordum tek tek .
Ah sonunda ben de dedim galiba beni begenmediler hahaha 😂 hemen kahvaltımı yapıp geciyorum bilgisayar başına 😍
Aşk olsun seni neden begenmesınler demekki çok yogunlardı 😬

merhaba 19 subat sat.26 kasim gozukuyor :)
Mucizemle sizlerleyim kizlar.36 yasindayim 12 senelik evliyim ve daha once hic hamile kalmadim.gecen sene tup bebek tedavisi oldum tutmadi.sebepsiz kısırlıktı teshimiz.5+6 oldu bugun :)
Hoşgeldin 🌸 Saglıkla gelsin mucizen .. Bizimde öyleydi doktor testlerımıze bakıp hersey tamam ama neden dıyordu .. Nedeni ise tamamen Nasip Rabbim ol dediği vakit oluyor .

yaşim 36.sat 19 subat.ilk cocuk.Avusturya.26 kasim
kız hissediyorum 😇 Dilken etiketi nasil koymaliyim bilmiyorum

Ay senin bu cevaplarda süper 10numara deneyim var tam aranan kişisin şuan burda 😂 ben çok erkek istiyorum eşim kız istiyor bakalım sağlıklı olsunda ya
😁 deneyim ve deyim karışımı cevap canım bu seferlik erkek olsun diğerini kız yaparız de geç balım 🤣

Bende aynı şekilde canım hiç hamile gibi değilim kızımda tiksinmem olmuştu kokulardan yaptığım yemekleri yiyemiyodum ama bunda hiç belirti yok senin ilkinin cinsiyet ne belirtilerin nelerdi
Benim 9 ay boyunca su içsem çıkardım çok kötü hamilelik geçirdim oğlum oldu

Kızlar merhaba ben de 6+1 im. Muhtemel doğum 24 kasımı gösteriyor ☺️
Benim sizlere sormak istediğim birkaç şey var. Ankara'da olan var mı? Hangi doktora gidiyorsunuz önerebileceğiniz doktorlar var mı? ☺️

X