2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
🤣🤣🤣 aman dikkat ben 40 kiloyum kilo problemim yok sende gayet iyisin ama turşuyu erkek bebesinde yerlermiş buda bir söylem inanmam hiç ama kızımda turşunun adını duymaya tahamül edemezdim oğlumda da çok yerdim 😆 tansiyonu oynatmadan ye
40 kilo mu🙈🙈mükemmel bir bir kilo ile hamilelik ben 66 ile kaldım oysa ki 3-4 ay önce 60’dım😭😂

Evet canım devlette pek veriyorlarmış nedense. Özele gidiyorum ben de. 200 mg'lık verdi progestanı sabah akşam iç dedi. İnşallah kesilir lekelenme. Haftaya 7 haftalık olacak inşallah sağlıklı olur da kalp atışlarını da duyarız. Allah hepimizin yardımcısı olsun
Amin cnm insallah kesilir zaten farki hemen anlicaksin allahin izniyle bir iki gujne kesilir bu lekelenmeyi cogu kisi yasiyor cok okudum burdan tbi insan korkuyor. Rabbime emanet yavrularimiz Allahim korusun bize bagislasin. Haftaya kalp atislari duyulur insallah ❤️

Bende doymuyorum sürekli açım mesela şu anda acıktım bir anda geldi bu hissiyat ve midem bulanıyor 😀 ben hamileliği hiç böyle bilmiyordum ya çevremde hiç hamile mi yoktu onlar mı rahat geçiriyordu anlamadım ben😀
7. haftanın ilk günü, bugüne kadar mide bulantısı falan hep vardı ilk kez bugün bulanmadı ama şimdi 1 schniztel yedim doymadım bi tane daha yapıcam galiba :KK43: Bir de ben kilolu hamile kaldım yaa. 174 boy 85'le hamile kaldım bu gidişle 100'ü görürüm :'(

7. haftanın ilk günü, bugüne kadar mide bulantısı falan hep vardı ilk kez bugün bulanmadı ama şimdi 1 schniztel yedim doymadım bi tane daha yapıcam galiba :KK43: Bir de ben kilolu hamile kaldım yaa. 174 boy 85'le hamile kaldım bu gidişle 100'ü görürüm :'(
Benimde 6+2 geçen hafta cumartesi doktora gittik ilk kez o zaman bi başladı mide bulantısı o biçim ilerliyor :)) Ama Allah’a şükür en azından baş dönmem geçti biraz o da çok kötü yapıyordu 😒

🤣🤣🤣 aman dikkat ben 40 kiloyum kilo problemim yok sende gayet iyisin ama turşuyu erkek bebesinde yerlermiş buda bir söylem inanmam hiç ama kızımda turşunun adını duymaya tahamül edemezdim oğlumda da çok yerdim 😆 tansiyonu oynatmadan ye
Ay senin bu cevaplarda süper 10numara deneyim var tam aranan kişisin şuan burda 😂 ben çok erkek istiyorum eşim kız istiyor bakalım sağlıklı olsunda ya

Off kızlar duygularım çok karışık .. Benım bir tane 7 haftalıkken en son kese buyumeyıp kalbı durmus ve kaybettıgım bır bebegım vardı. Şimdi dünden beri lekelenmem ve aşırı derecede bel ağrım var herkese umut dağıtırken benim umudum yerlerde . Yine aynı şeyler olacak gibi hissediyorum ve bu beni aşırı derecede geriyor ve üzüyor . Yıne 7. Haftamdayım ve bişeyler ters gidiyor dün 6+2 ölçtü 🥹
Benim de 6+2 perde lekelenmem vardı. Kese cevresinde kanama var mıydı sizinkinde

X