2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
7. haftanın ilk günü, bugüne kadar mide bulantısı falan hep vardı ilk kez bugün bulanmadı ama şimdi 1 schniztel yedim doymadım bi tane daha yapıcam galiba :KK43: Bir de ben kilolu hamile kaldım yaa. 174 boy 85'le hamile kaldım bu gidişle 100'ü görürüm :'(

Ah cnm aynıyız.. Sıkma canını.. Kılolu gebe kalanlar kılo almıyor genelde 3 5 kıloyla hamılelık bitio.. Ben ilk gebelıgımde 89la hamıle kaldım, 89la doguma girdim.. Dogumdan snra 73e kadar düştüm.. Hiç uzulme sadece saglıklı beslen 3 5 kıloyla kapatırsın emınım kı☺️ bu arada bende 90 kıloyum ve 2.gebelık😅

Benim de bu gün kontrolüm vardı. İkiz benim. Benim hiç kanamam olmadı ama doktor kesede kanama alanları gördü. İkiz gebeliklerde sıklıkla görüyoruz korkma dedi doktorum. İnşallah sağ Salim benimle kalırlar
İçerde yer açarken küçük damarlarda çatlama oluyor. Kanama alani o şekilde oluşuyor. Kese büyüdükçe de o kanama alanı küçülerek yok oluyor. Önemli olan kanama alanının konumu ve büyüklüğü. O da şöyle. Kanama alanininin konumu kötüyse kesenin beslenmesini engelliyor ve ölüme sebep oluyor. Benim de kanama vardı ama tehlikeli yerde değildi. Küçüldü ve yok oldu şükür. Doktorunuz tehlike görseydi söylerdi. Dinlenin bol bol. O kanama alanları sizin de yok olacaktır

Canım sanırım Ramzi teorisine göre bakıyor buradakiler. Senin bu durumda erkeğe daha yakın gibi internetten bulduğum görseli ekledim ne kadar doğru bilmiyorum 😂
Gönlümden geçenin kız olduğunu sizler erkek yazdıkça daha iyi fark ettim 😂 Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin de, cinsiyet biraz işin eğlenceli kısmı 🥰😅

Benim de 6+2 perde lekelenmem vardı. Kese cevresinde kanama var mıydı sizinkinde
Yok canım doktor alttan baktı . Kanama hıc yok dedi . Usg yı sildi ona da hiç çıkmadı . Kan uyusmazlıgımız var kanama ondandır dedı. İğne yapıldı . Yınede ek önlemler aldırdı .
Seninle aynı durumdayız canım benim de bir kızım var ve o kadar çok istiyordu kardeşi olmasını ve ben aynen seninde yaşadığın gibi düşükler yaşadığım için maalesef söyleyemiyorum kalp atışını duyalım biraz geçsin istiyorum seni öyleeee iyii anliyorummm ki 😔😔😔nolur kötü düşünme bu sefer iyi olacak inşallah🤲♥️🥰
Amin aminnn 🤲🏻❤️ Rabbim hayırlı olanı nasip etsin ..

Benim usg fotoları o kadar kalitesiz ki kesenin içinde ki bebeği nasıl gördü onu bile anlamadım . Atayım buraya tahmınler ıcın dedım ben bıle anlamadım kı 🤣

Dilkenn Dilkenn Canım şükür vermişler topiği sana 😃 Hadi ilk ben yazayım Al_pi Al_pi 🌸37 🌸10 şubat🌸Aydın🌸2🌸Erkek hissediyorum herkes hissettıgını yazsın sonra duzenlerız kımın dogru cıkacak 🌸17.11.2023 tahmını dogum tarıhı 🌸 isim tabiki yok 🐣 Hadi ugurlu gelsın Yazılan listeden kimse silinmesin amin 🤲🏻
Ya benim hissettiğim hep değişiyor 😂😂 ilk test yaptım kızım var gibi hissettim bı sure sonra oğlum var gibi hissetmeye başladım ortaya karışık benim😂

Dilkenn Dilkenn Canım şükür vermişler topiği sana 😃 Hadi ilk ben yazayım Al_pi Al_pi 🌸37 🌸10 şubat🌸Aydın🌸2🌸Erkek hissediyorum herkes hissettıgını yazsın sonra duzenlerız kımın dogru cıkacak 🌸17.11.2023 tahmını dogum tarıhı 🌸 isim tabiki yok 🐣 Hadi ugurlu gelsın Yazılan listeden kimse silinmesin amin 🤲🏻
Ah sonunda ben de dedim galiba beni begenmediler hahaha 😂 hemen kahvaltımı yapıp geciyorum bilgisayar başına 😍

Kızlarr sonunda topigi devraldım beni etiketleyerek bilgileri yazarsaniz ben de tablomuzu olusturayim 😍
cinsiyet ( tahmini hissettiginiz 😍 belli olunca tablodan degistircem)
Tahmini doğum tarihi
Bu bilgileri yazıp beni etiketleyebilirsiniz ❤️❤️

X