2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlar bende de sinir oldu bugün.. Kan testi sonucumu öğrenemedim hala.. Öğlen 1de verdim.. Hayır o degıl hamılelıgım daha kesinleşmiş bile degıl😅 özele gidebilsem keske😔
E nabıza düşmedimi sonucun.
🥹🥹 inanıyorum güzel olacak her şey ❤️ İnci abla olacak 🎈
Ama lütfen ayakta kalma, bolca dinlen. En önemli zamanlar. Bebek sapasağlam tutunsun🐣
Hep yattım bi kızıma yemek yaptım baska hep yattım bırde sabah aksam progestan uyutuyor. Şu 3 ay baya ıyı dinlenmek şart 💙
Ah keşke bence bu topigin komple birbirine sarılmaya yaralarını sarmaya ihtiyacı var 🥹 lütfen moralini yüksek tut Allah'ın izni ile birşey yoktur umarım 🥰🥰❤️
Ah yakın olsak keşke aynı şehirlerde olsak ❤️
Sanırım doğuma kadar olacak bu endişelerimiz belkide yaşadığımız kötü tecrübeler sonrası x2 katı oluyor. Bende her gün endişeyle uyanıyorum bi yerim ağrısa dünyam başıma yakılıyo sanki sizi çok iyi anlıyorum. Hatta dün gece rüyamda gördüm yoğun kanamam geliyordu, hep bilinçaltım yüzünden😞 ama inanıyorum bu sefer her şey çok güzel olcak sizde umutsuzluğa kapılmayın güzel pozitif enerjiler yollayın. Her seferinde aynı şey olacak diye bişey yok. Ben böyle teselli ediyorum kendimi 😁
Evet malesef 1 düşük 1 kimyasal sonra 5. Yılda kızım geldi . Sonra 1 kımyasal 5 buçuk yıl sonra süpriz şekilde bu geldi . O yüZden baya geriliyorum . Olumsuz bişeyde dibe çöküyorum. İnsanın dilediği zaman gebe kalamaması çok zor buda bizlerin imtihanı ..
Hepsi aynı olacak değil canım neden umutsuz kalıyorsun Allah, a inan güven umudun Rabbin olsun taşdan çiçek bitiren Rabbim bebeğini de kucagına saglıkla almayı nasip etsin cihaz ölçümlerine aldanma ben doğumdan önce ugs ölçümleri 2600 olan bebeğim 2 kilo doğdu yani büyük dediği küçük küçük dediği büyük çıkıyor o ilerki aylarda kendini toparlar haftasınıda geçer üzülme lütfen lekelenme herkeste oluyor arkadaşım dogurana kadar kanaması oldu
Evet onu da biliyorum kızıma 3100 dedi 2900 dogdu 🙂 ama işte elimde değil 😬

Özel hastaneneyse nöbetçi olduğu gün git istersen. Biz bugün öyle yaptık, akşam 18.30da kendi doktorum nöbetçiydi, eşimle beraber gittik
Özel hastane evet ama eşim daha geç olur saat olarak ama hiç düşünememiştim böyle belki bir sonraki kontrole cumartesi ayarlarız

Kızlar bu arada var mı cinsiyet tahmini olan 🙈 karından usg
E4553CE0-7A68-4CBF-9009-E00E26D32E7C.jpeg

Kızlar bende de sinir oldu bugün.. Kan testi sonucumu öğrenemedim hala.. Öğlen 1de verdim.. Hayır o degıl hamılelıgım daha kesinleşmiş bile degıl😅 özele gidebilsem keske😔
Canım merhaba ben dün devlette kan verdim kanı zamanında laboratuvara götürmemişler hemorlize olmuş yani kullanılmaz hale gelmiş ve ben kendim arayarak öğrendim bunu eğer acilde verdiysen arayarak laboratuvara bağlan🌸 bir de hastanenin kendi laboratuvar sitesinden kontrol edebilirsin ben e nabıza daha geç yansıyor

Sanırım doktorum bunu hesapladı 4 katı artışl salı gününe denk geliyor 🌸
Erken gitmen seni üzer kese görünmedi diye ben 3830 du beta gittiğimde göremedi ertesi gün gördü 1 günde herşeyi düşündüm dış gebelik den tut boş gebeliğe kadar gitti Dr nezaman derse o gün git canım beta salıya kadar 4000 olur

Kızlaaarrr ilk kontrol alttan muayene sonrası keseyi gördükBeta 15825 olmuş. 5 haftalık hamilelik dedi doktorumuz henüz kalp atışı duymadık. Koku hassasiyeti ve halsizlik var bende 😊 imiş kalp atışı için 7. Haftanın sonunda gidicez bakalım😊 Allah hepimize sağlıkla bebeğine kavuşmayı nasip etsin inşallah
image.jpg

🤣🤣 daha eksikleri var af dersin insanın kıcındaki kılların bile agrıdan şekli degişiyor ben hiç bukadar az sorunlu hamilelik yaşamadım yoksa hep doğrudur 🤭🤭🤭
Off nazar değmeyecekse söylüyorum kızımda prensesler gıbıydım .. Allahım gec verdin ama şükür ne güzel verdin dedim hamileliğim bitiyor dıye ne ağlamıştım 🤣🤣

Off nazar değmeyecekse söylüyorum kızımda prensesler gıbıydım .. Allahım gec verdin ama şükür ne güzel verdin dedim hamileliğim bitiyor dıye ne ağlamıştım 🤣🤣
Hahaha aman maşallah ne güzel bir tecrübe olmuş🧿 Ben iki gündür kokular yüzünden krizdeyim dün akşam başladı balık-tütün yani sigara-soğan keskin kokular beni şuan aşırı çarpıyor miğdem kötüleşiyor ama hiç kusmadım şükür

Hahaha aman maşallah ne güzel bir tecrübe olmuş🧿 Ben iki gündür kokular yüzünden krizdeyim dün akşam başladı balık-tütün yani sigara-soğan keskin kokular beni şuan aşırı çarpıyor miğdem kötüleşiyor ama hiç kusmadım şükür
Bileklik satılıyordu bızım zamanımızda buöantı ıcın kullanan da memnunda cok artarsa bakın ona da . 3 ay sınra gecıyor bazı hassasıyetler ama

Erken gitmen seni üzer kese görünmedi diye ben 3830 du beta gittiğimde göremedi ertesi gün gördü 1 günde herşeyi düşündüm dış gebelik den tut boş gebeliğe kadar gitti Dr nezaman derse o gün git canım beta salıya kadar 4000 olur
Çok haklısınız bekleyeceğim zaten öğrenme konusunda çok erken davrandım 1 gün gecikme beta 27 ile öğrendim🙈

Benimde bir kaç gün bulantım oldu ama hiç kusma olmadı şimdi geçti ama yol uzun daha çok gelir gider😂

T Tugcemsiiiii geçmiş olsun maşallah 3 üz kız sen Dr gitme her gittiğinde mücizeler artarsa 😄 şaka bir yana muhteşem birşey ya tek seferde istesen olmaz böyle güzellik 🥰🥰
Valla ya. Tek kese gördük önce sonra bı gittik iki çıktı. Bidaha gittik üçüz çıktı 😅 muhteşem bir şey bı o kadar da gözümü korkutmadilar desem yalan olur 😅

Aynı anda inişli çıkışlı ne çok duygu yaşatıyor bu minikler annelerine T Tugcemsiiiii 🤍🥰 Bundan sonra gebelik sürecin kolaylıkla, sorunsuz ilerlesin 🤲🏻 Allah sağlıkla dünyaya geldiklerinin haberini almayı da nasip etsin 🤲🏻🤍 âmin 🤲🏻
Cok amin kuzum çok şükür 🥰🥰🥰 Allah isteyen herkese nasip etsin Yaa çok güzel bişey 🥰

X