2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Off kızlar duygularım çok karışık .. Benım bir tane 7 haftalıkken en son kese buyumeyıp kalbı durmus ve kaybettıgım bır bebegım vardı. Şimdi dünden beri lekelenmem ve aşırı derecede bel ağrım var herkese umut dağıtırken benim umudum yerlerde . Yine aynı şeyler olacak gibi hissediyorum ve bu beni aşırı derecede geriyor ve üzüyor . Yıne 7. Haftamdayım ve bişeyler ters gidiyor dün 6+2 ölçtü 🥹
Benimde 7 haftada 6+5 ölçtü geç döllenmedir bence üzülme 🥰

Off kızlar duygularım çok karışık .. Benım bir tane 7 haftalıkken en son kese buyumeyıp kalbı durmus ve kaybettıgım bır bebegım vardı. Şimdi dünden beri lekelenmem ve aşırı derecede bel ağrım var herkese umut dağıtırken benim umudum yerlerde . Yine aynı şeyler olacak gibi hissediyorum ve bu beni aşırı derecede geriyor ve üzüyor . Yıne 7. Haftamdayım
Off kızlar duygularım çok karışık .. Benım bir tane 7 haftalıkken en son kese buyumeyıp kalbı durmus ve kaybettıgım bır bebegım vardı. Şimdi dünden beri lekelenmem ve aşırı derecede bel ağrım var herkese umut dağıtırken benim umudum yerlerde . Yine aynı şeyler olacak gibi hissediyorum ve bu beni aşırı derecede geriyor ve üzüyor . Yıne 7. Haftamdayım ve bişeyler ters gidiyor dün 6+2 ölçtü 🥹
Sanırım doğuma kadar olacak bu endişelerimiz belkide yaşadığımız kötü tecrübeler sonrası x2 katı oluyor. Bende her gün endişeyle uyanıyorum bi yerim ağrısa dünyam başıma yakılıyo sanki sizi çok iyi anlıyorum. Hatta dün gece rüyamda gördüm yoğun kanamam geliyordu, hep bilinçaltım yüzünden😞 ama inanıyorum bu sefer her şey çok güzel olcak sizde umutsuzluğa kapılmayın güzel pozitif enerjiler yollayın. Her seferinde aynı şey olacak diye bişey yok. Ben böyle teselli ediyorum kendimi 😁

Evet canım devlette pek veriyorlarmış nedense. Özele gidiyorum ben de. 200 mg'lık verdi progestanı sabah akşam iç dedi. İnşallah kesilir lekelenme. Haftaya 7 haftalık olacak inşallah sağlıklı olur da kalp atışlarını da duyarız. Allah hepimizin yardımcısı olsun
Bana devlet vermedi cnm ozele gittim o vermisti. Bence mtlaka gidin cunku kullanmadan gecmedi bnmki hatta bazi gnler biraz artti cok korkmuştum. Mtlaka biranonce ozele gidin

Hepsi aynı olacak değil canım neden umutsuz kalıyorsun Allah, a inan güven umudun Rabbin olsun taşdan çiçek bitiren Rabbim bebeğini de kucagına saglıkla almayı nasip etsin cihaz ölçümlerine aldanma ben doğumdan önce ugs ölçümleri 2600 olan bebeğim 2 kilo doğdu yani büyük dediği küçük küçük dediği büyük çıkıyor o ilerki aylarda kendini toparlar haftasınıda geçer üzülme lütfen lekelenme herkeste oluyor arkadaşım dogurana kadar kanaması oldu

Kızlar selam 8 gün gecikme ile beta 1128 çıktı🌸🌸 kese görür muyuz sizce🤍🙏 sata göre 6 küsür haftalık ama ilişkiye göre 5+5 🙏 bakalım kese görürsek en net o zaman belli olur hafta

Kızlar selam 8 gün gecikme ile beta 1128 çıktı🌸🌸 kese görür muyuz sizce🤍🙏 sata göre 6 küsür haftalık ama ilişkiye göre 5+5 🙏 bakalım kese görürsek en net o zaman belli olur hafta
Karından beta 3000ken, vajinal ise 1500iken görülüyormuş. Pazartesi gidersen inşallah sağlıkla görürsün keseyi 🥰

Karından beta 3000ken, vajinal ise 1500iken görülüyormuş. Pazartesi gidersen inşallah sağlıkla görürsün keseyi 🥰
Doktorum salı günü gel dedi de ben eşimle gidebilmek için cumartesi gelebilir miyiz dedm ama henüz yanıt vermedi doktor sanırım boşluğu yok🙈 salı günü gitmek daha iyi olacak sanırım🤍

Kese 2000 üzeri görünüyor canım benim 4000 üzeri görünmüşdü

Doktorum salı günü gel dedi de ben eşimle gidebilmek için cumartesi gelebilir miyiz dedm ama henüz yanıt vermedi doktor sanırım boşluğu yok🙈 salı günü gitmek daha iyi olacak sanırım🤍
Özel hastaneneyse nöbetçi olduğu gün git istersen. Biz bugün öyle yaptık, akşam 18.30da kendi doktorum nöbetçiydi, eşimle beraber gittik

X