2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
ya arkadaşlar hormonlardan mı bilmiyorum. Ben ağlamaya başladım her şeye. Alınganım eşime kızıyorum. Annemi özlüyorum sürekli ağlamaklıyım 😥
Ben bugün eşim ekmek almadı pide aldı diye ağladım. Hem de öyle böyle değil. Hatta şu an bile ağlayasim var niye ekmek almadı diye 🙈 biraz da rahatsızdı bugün ama ben öyle hıçkıra hıçkıra ağlayınca dayanamadı kalkıp ekmek alıp geldi 😋

Ben bugün eşim ekmek almadı pide aldı diye ağladım. Hem de öyle böyle değil. Hatta şu an bile ağlayasim var niye ekmek almadı diye 🙈 biraz da rahatsızdı bugün ama ben öyle hıçkıra hıçkıra ağlayınca dayanamadı kalkıp ekmek alıp geldi 😋
Bende misafirler gelcek misafirler yüzünden uyuyamayacağım diye kendi kendime ağladım sonra sustum 😋

Ayy cinsiyetler ne zaman belli oluyor kızlar yaa 8+3 zaman geçmiyor oğlum diye mi sevsem kızım diye mi şaşırdım valla

Geçen salı keseyi gördüm bebeği görmek için sabırsızlanıyorum kızlar🙏🏻 geçen hafta minik bir keseydi bu salı gittiğimde büyümüş , 15 gün sonra gel demişti, umarım bebeğimi görürüm kızlar🤍

Off kızlar duygularım çok karışık .. Benım bir tane 7 haftalıkken en son kese buyumeyıp kalbı durmus ve kaybettıgım bır bebegım vardı. Şimdi dünden beri lekelenmem ve aşırı derecede bel ağrım var herkese umut dağıtırken benim umudum yerlerde . Yine aynı şeyler olacak gibi hissediyorum ve bu beni aşırı derecede geriyor ve üzüyor . Yıne 7. Haftamdayım ve bişeyler ters gidiyor dün 6+2 ölçtü 🥹

Ben de kuzenimin bebeğinin fotoğraflarını gösteriyordum. İki fotoğrafa baktı 3. Ye bakmadı tamam işim var dedi diye ağladım 😂 off neler yaşıyoruz

Off kızlar duygularım çok karışık .. Benım bir tane 7 haftalıkken en son kese buyumeyıp kalbı durmus ve kaybettıgım bır bebegım vardı. Şimdi dünden beri lekelenmem ve aşırı derecede bel ağrım var herkese umut dağıtırken benim umudum yerlerde . Yine aynı şeyler olacak gibi hissediyorum ve bu beni aşırı derecede geriyor ve üzüyor . Yıne 7. Haftamdayım ve bişeyler ters gidiyor dün 6+2 ölçtü 🥹
Annelik hep bir endişe etmeye yönelik. Mutlaka bir sebep buluyoruz bunun için. Ama umut olmazsa olmaz, aynısını yaşaman için bir sebep de yok ki. Benim de bel ağrım çok oldu 6 ve 7. Haftada, hatta kanamam bile oldu. Dinlendikçe geçti. Senin için de Bu sefer her şey yolunda gidecek, hatta bence oğlun olacak ❤️ lütfen iyi düşün, çünkü iyi olacak 🙏

Canım seni çok iyi anlıyorum ama belki bu sefer öyle değildir rahmin büyüdüğü içindir ve zararsızdır belki 🙏 lütfen kötü düşünme yarın doktoruna bi danış istersen ?

Annelik hep bir endişe etmeye yönelik. Mutlaka bir sebep buluyoruz bunun için. Ama umut olmazsa olmaz, aynısını yaşaman için bir sebep de yok ki. Benim de bel ağrım çok oldu 6 ve 7. Haftada, hatta kanamam bile oldu. Dinlendikçe geçti. Senin için de Bu sefer her şey yolunda gidecek, hatta bence oğlun olacak ❤️ lütfen iyi düşün, çünkü iyi olacak 🙏

Canım seni çok iyi anlıyorum ama belki bu sefer öyle değildir rahmin büyüdüğü içindir ve zararsızdır belki 🙏 lütfen kötü düşünme yarın doktoruna bi danış istersen ?
Size sarılmak istedim 🥹 Haftaya kadar kanaman olmazsa haftaya kontrole gel yoksa acıl gelırsın dedı . Bakalım hafta sonunu guzel atlatırsak ınsallah persembe gıderım .
soyasosu soyasosu bir yanım olacak olacak oldu dıyor işte ahh o kötü düşünceler silinmiyor ..
kızım abla olmayı çoook istiyor ona kalp atımından sonra söyleyecektik böyle olunca söyleyemedim de .

Kızlar bende de sinir oldu bugün.. Kan testi sonucumu öğrenemedim hala.. Öğlen 1de verdim.. Hayır o degıl hamılelıgım daha kesinleşmiş bile degıl😅 özele gidebilsem keske😔

Size sarılmak istedim 🥹 Haftaya kadar kanaman olmazsa haftaya kontrole gel yoksa acıl gelırsın dedı . Bakalım hafta sonunu guzel atlatırsak ınsallah persembe gıderım .
soyasosu soyasosu bir yanım olacak olacak oldu dıyor işte ahh o kötü düşünceler silinmiyor ..
kızım abla olmayı çoook istiyor ona kalp atımından sonra söyleyecektik böyle olunca söyleyemedim de .
🥹🥹 inanıyorum güzel olacak her şey ❤️ İnci abla olacak 🎈
Ama lütfen ayakta kalma, bolca dinlen. En önemli zamanlar. Bebek sapasağlam tutunsun🐣

Canım kızlar burada doktoruyla iletişimi iyi olanlar kadar olmayanlar da var, o yüzden doktorumdan aldığım her bilgiyi burda paylaşmaya çalışıyorum ki; belki birimizin sorusuna cevap olur diye.

Şimdi 6+3te bebişi gördük, kalp atışını duyduk hem de maşallah baya gümbür gümbür 😅

Mide bulantılarını sorduğumda bu iyi bir şey, bebek kalmak için savaşıyor ve senin ayarlarınla oynuyor dedi. 4.-5.aya kadar da devam edebilir dedi.

Progestan kullanıyordum her akşam. Gün aşırıya çevirdi; ancak bir gün ağızdan, bir gün fitil şeklinde, bir gün yine ağızdan olacak şekilde gün aşırı 3 kere kullan ve bitir dedi. Bir anda kesersek problem olabilir dedi. Eğer kanama lekelenme olursa tekrar gelirsin, bir kontrol ederiz dedi.

Tahlil listesi verdi, sağlık ocağında yaptır sonra bana getir dedi.

Sonrasında 11.-13.haftaya kadar görüşmeyeceğiz, o zaman kontrolümüz olacak dedi.

2li tarama düşünmediğimi söyledim. O ilkel bir test zaten, sadece 30 yıl önceki olasılıklara göre yüzde verdiğini söyledi. Nipty testini söyledi, ancak illa yap diye demiyorum,niye haberimiz yok demeyin diye söylüyorum. %99 sonuç veriyor sma,cinsiyet vs hepsi dahil dedi.

Baya uzun oldu, okuyan sabırlı arkadaşlara teşekkürler 😅😅

Ah keşke bence bu topigin komple birbirine sarılmaya yaralarını sarmaya ihtiyacı var 🥹 lütfen moralini yüksek tut Allah'ın izni ile birşey yoktur umarım 🥰🥰❤️

X