2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
İyi akşamlar hanımlar 6+3 haftalık hamileyim keseyi geçen salı günü gördük kalp atışı için erken iki hafta sonra gel dedi bnde hiç hamilelik belirtileri yok ne bulantı ne kusma hiç birşey korkuyorum benim gibi olan var mı ikinci gebeliğim ilkinde böyle değildi benim gibi olan varsa yazsın lütfen 🙂
Bende aynı şekilde canım hiç hamile gibi değilim kızımda tiksinmem olmuştu kokulardan yaptığım yemekleri yiyemiyodum ama bunda hiç belirti yok senin ilkinin cinsiyet ne belirtilerin nelerdi

Benimde 4+6 da be tam 3830 du bugün tam 6 haftalıgım 23167
O zaman normaldir diye umuyorum kuzum pazartesi randevum var 🙏🏽 Peki tsh filan bakıldı mı sana? Sanki bende bir tuhaflık var. Zaten 6 mm lik nodülüm de vardı. 😳

Eklentiler

• 448F0456-0ADB-465E-B761-FB567447D18D.jpeg
    448F0456-0ADB-465E-B761-FB567447D18D.jpeg
    34,9 KB · Görüntüleme: 48
İyi akşamlar hanımlar 6+3 haftalık hamileyim keseyi geçen salı günü gördük kalp atışı için erken iki hafta sonra gel dedi bnde hiç hamilelik belirtileri yok ne bulantı ne kusma hiç birşey korkuyorum benim gibi olan var mı ikinci gebeliğim ilkinde böyle değildi benim gibi olan varsa yazsın lütfen 🙂
Benim arada mide yanmam oluyor bir de hareketsiz kalinca çok usuyorum, onun haricinde hiç bulantı kusma bişey olmadı 🙂 daha erken sanırım benim için, 5+2 olduğumu tahmin ediyorum yarın ögrenicem

10/5 iyi aslında hamile için ben 9/5 gezdim hep şekerin düşüyor dur ara ödün bende yiyemiyorum hep acım çokda yediğimde midem agzımda geziyorum gerçi açken de öyleyim hiç ortası yok
Evet hiç ortası yok hem hiç bir şey yiyemiyorum hemde elim ayağım titriyor açlıktan

O zaman normaldir diye umuyorum kuzum pazartesi randevum var 🙏🏽 Peki tsh filan bakıldı mı sana? Sanki bende bir tuhaflık var. Zaten 6 mm lik nodülüm de vardı. 😳
Bakıldı ama benim troid Le bir sıkıntım var o yüzden endokrolojiye giderim nisan ayı

Benim de geç döllenme diye düşündü doktor, sat 7 ama benim adetlerimin arası 30-37 gün , bana da cihaza göre 4,5-5 haftalık kesen 15 gün sonra gel gözükür muhtemelen dedi, geçen salı günü. Sevindim benim gibi geç döllenme birine denk geldiğim için☺️
Merhaba benımde sat 14 subat ama beta istedı sadece doktor kese var mı bılmıyorum Salı 615 cıktı haftaya cuma randevum var gorunur mu

Canım prilan ilaç kullandım ve ayva yedim ama mide bulantısını hafifleten birşey yok kusmayı biraz önlüyor kraker falan görmek istemiyordum hele kuru yemiş adını duyunca kusuyordum ağlamaktan gözler şiş kusmak dan karnımın içi acıyordu bu gebeliğim şuan iyi gidiyor şükür
İnşallah hep iyi devam eder sizin adınıza çok sevindim bende oğlumda çok rahattım demek her hamilelik farklı oluyor hayırlısı artık geçeceği güne kadar beklicez

Merhaba kızlar 9+1 kalp atışlarını duyduk çok şükür herşey yolunda Allah isteyen herkese yaşatır insallah mükemmel bir duygu🙏🥰🤗 benim çok uykumun gelmesi dışında bisey hissetmiyorum hayırlısıyla hepimiz sağlıkla kucagimizada alırız inşallah 🤗
Merhabalar bende simdi onu yazacaktım yürürken bile gözlerim kapanacak ve uyuyacak gibi hissediyorum ve iştahım çok fena.. bende 8+3üm

X