2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Bacakta kramp yaşayan varmı bazen ayak parmaklarım bile üst üste geliyor kalçama bile vuran kramp var 2 gündür 🤦‍♀️

bende de arada ayni oluyo canim hatta tansiyonum falan dustu saniyorum olcuyorum ama normal.. takmaa :) ben bu bulantilari, bas donmelerini ve diger yasadiklarimizi bebislerimiz henuz daha hareket edip karinlarimizi tekmelemeden "ben burdayim annecim" diyorlarmiscasina yorumluyorum. :)) kendilerini hatirlatmayi iyi biliyorlarr. Boyle dusunursen zaten cok takmicaksin canimm 😚
Aynen canım progesteeron kullanıyorum ya o da yapıyormuş . Ayy yeterki iyi olsunlar da küçük hatırlatmalar olucak illa ki🤗🥰

Progestan kullanıyormusun ? Bende aksam yatmadan almaya basladım fitil olarak alanlarda daha az etkı yapıyo agızdan daha cok uyutuyor başım çok dönüyordu

Maşallah .. imkansız diye birşey yok künfeyekün Allah ol der ve olur 🤲🏻 Saglıkla kucagınıza almak nasıp olsun ..
Aminnn🙏

Kızlar günaydın 4+5 haftalık hamileyim beta hcg 232 çıktı 4. Hafta için düşük mü sizce en son perşembe baktırmıştım 32 çıkmıştı

Kızlar günaydın 4+5 haftalık hamileyim beta hcg 232 çıktı 4. Hafta için düşük mü sizce en son perşembe baktırmıştım 32 çıkmıştı
Günaydın Ben de daha 4+2 🤭 en son 4 gün önce test verdim birazdan hastaneye gidicem kan vericem bakalım ne kadar artmış. Ben doktora haftaya gidicem keseyi o zaman görürüz diye tahmin ediyorum tabii bir aksilik olmazsa bence değeriniz gayet güzel tekrar kan verip artışa bakabilirsiniz 🤗

Kızlar günaydın . Cumartesi ilk kontrole gittim ki şok oldum ikiz hamile kalmışsın ama birinin kalp atışı yok dedi 😱🫣 3 hafta sonraya bir daha gidicem . İnternette ikizlerin sonradan kalbinin duyulduguna dair yazılar var. 3 hafta nasıl bekleyeceğim bilmiyorum
Yaa peki kalbi atmayan nasıl olacak birde doktor aklı başındamı ? 3 hafta sonra ya nasıl cagırır ki böyle bir durumda .
Hani haftaya gel bakalım demesi lazım dı bence

Kızlar günaydın . Cumartesi ilk kontrole gittim ki şok oldum ikiz hamile kalmışsın ama birinin kalp atışı yok dedi 😱🫣 3 hafta sonraya bir daha gidicem . İnternette ikizlerin sonradan kalbinin duyulduguna dair yazılar var. 3 hafta nasıl bekleyeceğim bilmiyorum
hayirli olsun. biri sonradan gelişebiliyor diye biliyorum. en azindan 1 hafta sonra gidin bari. cok gec cagirmis doktor

Kizlar progestanı benim gibi fitil olarak kullananlara sorum olacak. 5 6 gündür kullanıyorum genital bölgede kaşıntı başladı. Sizde de böyle bir durum oldu mu

Ben adetimden 6 gün önce öğrendim beta 17 ydi henüz, bir de adet günümde verdim 721 di ama ben muhtemelen erken yumurtladım bu ay
BENİM 1 GÜN ÖNCE 8 ÇIKTI ADETTEN 1 GÜN SONRA 32 ÇIKTI 4 GÜN SONRA BÖYLE ÇIKTI SANIRIM BENİMDE GEÇ DÖLLENME OLDU. İLKİ DE BÖYLE OLMUŞTU ADETTEN 10 GÜN SONRA 420 ÇIKMIŞTI :)

Günaydın Ben de daha 4+2 🤭 en son 4 gün önce test verdim birazdan hastaneye gidicem kan vericem bakalım ne kadar artmış. Ben doktora haftaya gidicem keseyi o zaman görürüz diye tahmin ediyorum tabii bir aksilik olmazsa bence değeriniz gayet güzel tekrar kan verip artışa bakabilirsiniz 🤗
NE GÜZEL YAKINIZ :) İLK ÖĞRENDİĞİNİZDE KAÇTI ÇÜNKÜ BENDE 4 GÜN ÖNCE VERDİĞİMDE 32 ÇIKMIŞTI BUGÜN BÖYLE BAKALIM SİZİN NASIL HAYIRLI GÜZEL HABERLELRLE GELİN İNŞALLAH :) BEN DE SİZİN GİBİ DÜŞÜNÜYORUM BİRDAHAKİ HAFTAYA GİDECEĞİM

3 hafta cok değil mi bence 1 hafta sonra git ya da baska doktora da görün kuzum

X