2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Benimde tansiyon 9a 6 çıkar hep başım felaket dönüyor perogestan dün yazdı bana da doktor o mu yapmıştır beni böyle acaba
Akşam yatmadan kullan, o zaman ondan kaynaklı değil mi anlamış olursun. Ben o sayede anladım. Zaten doktorum demişti akşm kullan diye ama ben de bi aksaklık olmuştu

Bende dünden beri mahvoldum dün 2 kere kusma yaşadım bugün hele hasta gibiyim yataktan çıkmadım aşırı derecede midem bulanıyor ve başım dönüyor 😞 iştahım düne kadar açıktı bir anda azaldı mide bulantısı berbat bişey
Baş dönmesi değil ama hasta gibi halsizlik koku, bulantı vs. Yarın okul açılsın da evde kendimi dinlemeyeyim diye bakıyorum artık

Merhaba, Dün öğrendim, 4 hafta 5 gündür hamileymişim🙏🙏🙏 Doktor doğal yollarla hamile kalmama zor demişti kendiliğinden hamile kaldım🥲 çok değişik bir duygu🧿
Banada🥲 sadece tek tarafta yumurtlamam oluyordu orda da kistim vardı. Tam tüp bebeğe karar vermişken Berat kandilinde öğrendim mucizemi. Rabbimin mucizesi🤲🏻 hayırlı olsun sağ Salim kucağımıza almak nasip olsun☺️

Prilam kullananlarda uyku hali ve sersemlik oluyor mu acaba merak ediyorum? içtikten bir saat sonra gözümün önünü göremiyorum ya🙈

Kizlar iki gündür acayip başım dönüyor bu saatlerde kızımda hiç yaşamadım böyle olan varmi yazıları bile tuhaf okuyorum ya
Progestan kullanıyormusun ? Bende aksam yatmadan almaya basladım fitil olarak alanlarda daha az etkı yapıyo agızdan daha cok uyutuyor başım çok dönüyordu
Merhaba, Dün öğrendim, 4 hafta 5 gündür hamileymişim🙏🙏🙏 Doktor doğal yollarla hamile kalmama zor demişti kendiliğinden hamile kaldım🥲 çok değişik bir duygu🧿
Maşallah .. imkansız diye birşey yok künfeyekün Allah ol der ve olur 🤲🏻 Saglıkla kucagınıza almak nasıp olsun ..

Kızlar beni ara ara bir sıcak basıyor ateşim çıkmış gibi sonra geçiyor sonra yine oluyor sizdede oluyor mu ateşim çıkıyor sanki
Bende öyleyim . Bi ara soyunuyoruz ıkı dk sonra üşüyüp gitiniyorum . İğne kullanıyorum iğneyi yapınca da bi üşüme geliyor donuyorum . Tam menepoza girenler gibiyim

X