2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Ödem atmışsın. Yoğurt dereotu nane çörekotu karışımı benim listemde vardı ama yaptın mı diye sor asla

Günaydın, dün pazardı malum, gerçi bir dilim kek dışında tatlı yemedim ama börek ve akşam yemeğinde makarna vb yendiği için bu sabah ağzımın tadı kaçmasın diye tartılmayayım demiştim. neyse ama şimdi dayanamadım, tartıldım. Hala dün sabahki gibi 76.9’üm, çok sevinçliyim On üçüncü saatteyim şu an ama yarım saate kahvaltı ederim.

soyasosu siyah kinoa aldım ben, o da beyaz kinoa gibi mi yapılıyor?

Aynı şekilde yapabilirsin
Ben de sabah bazlama ekmeğine hellimli ve pestolu tost hayali ile uyandım sonra aklıma dün yediklerim geldi ve…
Salatalık ve haşlanmış yumurta yedim

Ben de sabah bazlama ekmeğine hellimli ve pestolu tost hayali ile uyandım sonra aklıma dün yediklerim geldi ve…
Hayallerinden vazgeçmeseydin ya
Ben o dediğin tostu yapamayınca, kalınca ve bol kaşar peynirli (bazen zeytin, mantar ve kuru domates ekleyip) bir omlet yapıyorum, pestomu da üstüne sürüyorum

Ben de bu sene ilk pestomu yapacağım şimdi.

Yine hay huyla geçen bir gün.
Kahvaltı +kahve
Öğlen az tavuk suyu çorba
Muz
Akşam köfte salata ve dünden kalan yarım pk bitter.

Bu hafta pilates yok. Hoca eğitime gidecekmiş. Ara verdik.

Nasıl yapıyorsun? Sadece salatalık ve haşlanmış yumurta. Tabakta sadece onlar mı oluyor? Valla diğer öğünlerde hiç aramam ama kahvaltıda gözüm doymadan ben doymuyorum hiç. Tek tabak bile hazırlasam biraz ondan biraz bundan doldururum tabağı kahvaltı ayin gibi bende

Öğlen yoğurtlu nohut salatası ve akşam bir kase tavuk çorbası 8 yemek kaşığı zeytinyağlı yeşil fasülye üç kaşık pilav yedim. Herşey çok güzel giderken dolapta Kıbrıs tatlısı olduğunu hatırladım ve bir kriz gelip bir dilimi gömdüm

Yanında azcık peynir vardı zaten onu da benim köpüş ile yedik. Ben de öyleyim aslında görsek tabak doygunluk açısından önemli ancak içimden gelmiyor. Zaten ağzım hiç boş durmuyor. Kahvaltıda çok yesem de az yesem de

Sadece kahve içtim. Daha kahvaltıya geçemedim. Defne ancak sakinleşti. Burun açmak bir olay bizde. Memede şimdi. Uyursa bakıcam

On beş buçuk saatlik açlıktan sonra kahvaltıya oturuyorum şimdi. Yumurta, peynir, zeytin, azıcık ev ekmeği ve pesto sos.

Marketten bir sürü lifalif aldım, bayağı kurtarıcı oldu bu şey benim için. Allah etiden razı olsun

Sanırım ilk defa bu kadar açlık yaptın

Sanırım ilk defa bu kadar açlık yaptın
Evet, galiba. yirmi dakika daha bekleseydim on altı olacaktı Akşamı erken bitirince kolay oluyor, 19.30 da kalkmıştım dün sofradan, sonra da bir şey yemedim. Ama akşam onda mandalina yersem 13 saatten fazla dayanamam yine

Evet işin sırrı erken bitirmek. Yoksa zor oluyor. Bana bugün yardımcı abla geldiği için ben erken yaptım bugün.
Yarına devam artık

Akşam yemeği: balık, semizotu salatası, fırında tatlı patates ve pancar, mor lahana salatası, bir de azıcık balık yağına banılmış ramazan pidesi akşam mandalina yiyeceğim gibi gözüküyor.

Gün içi ara öğünler: iki lifalif, ceviz, badem, iki parmak cheddar, biraz komposto suyu (elma, ayva, kuru üzüm, bir erik, bir kayısı, tarçın, karanfil)

Toplam 11 bin (7+4) adım ama temposuz.

Olacak iş değil 1 baş parmak boğumu nedir yahu

Eklentiler

• 1000013755.jpg
    160 KB · Görüntüleme: 13
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…