2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Günaydın, 13 saat anca dayanabileceğim bugün, akşam on gibi mandalina yemiştim. Şimd yumurta haşlayacağım, dünden kalan azıcık ramazan pidesiyle fırında açık tost yapacağım. Çok açım. Bebişi kucağımdan indiremediğim için on üç saatler buldum valla, yoksa on ikide keserdim🙈🤣

sabah bir fincan ıhlamur içtim bu arada , umarım o da bozmuyordur.

Günaydın, 13 saat anca dayanabileceğim bugün, akşam on gibi mandalina yemiştim. Şimd yumurta haşlayacağım, dünden kalan azıcık ramazan pidesiyle fırında açık tost yapacağım. Çok açım. Bebişi kucağımdan indiremediğim için on üç saatler buldum valla, yoksa on ikide keserdim🙈🤣

sabah bir fincan ıhlamur içtim bu arada , umarım o da bozmuyordur.
Ben de dün akşam 10 gibi mandalina yiyordum. Dedim phaedra yer şimdi😂 yalnız değilim.
🥲🥲

Dün akşam arkadaşa davetliydik mecburen yedim 🤦🏻‍♀️ ama geçti gitti dünü dünde bıraktım 😂 sabah haşlanmış yumurta iki dilim hindi füme domates peynir zeytin salatalık ve kepekli ekmekle kahvaltımı yaptım.
Öğlen ton balıklı salata ve bir grissini
İkindi meyve
Akşam 6-8 kaşık kuru fasülye 3 kaşık pilav ve ayran
Ara öğün kefir
İnşallah buna uyarım.

Saat 11 gibi çeyrek simit iki haşlanmış yumurta salatalık peynir ve çok az pesto sos yedim.
14.30 gibi yulaf muz cevizden bir öğün yaptım.
Akşam yemeği yok fikrim de yok😂

Ara öğünlerde lifalife dadandım ben yine🙈 3 tane yedim. Dört hurma, bir avuç çiğ fındık. Bir kase komposto.
Akşama kuzu gerdan haşlıyorum. Suyuna lahanalı kerevizli nohutlu çorba ile greçka yapacağım. Brokoli var yeşillik olarak.

Akşam onda kapattım dükkanı, 14 saati bulmaya çalışacağım. Zaten kucağımdan inmeyen bebişim sayesinde artık 14-15 saatler hayal değil🤣

Ben çılbır hazırladım. Onu yiyeceğim. Ekmek yemem, yanında standart kahvaltılık yerim.

Maşallah hepinize. Benim elim ayağım titriyor hemen kahvaltımı yapıyorum kalkınca🤣 menemen yedim sabah 10 da. Akşam da fırında somon ve kremalı sebzeli çorba var menümde.

Bir teoriye göre sarımsaklı yoğurt+ yağ+ nane ve pulbiberi neyin üstüne döksen, yenirmiş🤣

Ben yine gidip yeşil mercimek ıslatayım en iyisi, yoksa günah benden gidecek😁😁
Aaa ben de kırmızı mercimek ekmeği yapayım bari. Onun üstüne döküp yerim artık 😂😂😂

X