2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Listem gerçekten çok güzel ve hiç açlık çekmedim sadece saatler konusunda kaymalar yaşanıyor, bebe bu aralar huzursuz olduğu için

Listem gerçekten çok güzel ve hiç açlık çekmedim sadece saatler konusunda kaymalar yaşanıyor, bebe bu aralar huzursuz olduğu için
Çünkü aslında insan gün içinde farkına varmadan çok yiyor. Listeye uyum sağlayınca geri kalanları hayatından çıkarmış oluyor. Doyurucu liste tanımını böyle yapıyorum.
Yine de listelerle pek anlaşamam ve sevmem.
Kurallar hep bozulur önemli olan onu hayatına entegre edebilmek.
İnsan beslenmeyi öğrenince kilo alamıyor zaten vücut hep dengede duruyor. Ve LadybirdDA tabi haklı . Yavaş kilo verilmesi en sağlıklısıdır ama ilk haftalar için 2-3 kilo normal bki durumuna göre

Yaa, ben niye veremiyorum o zaman benim de en az on beş vermem lazım ama şu an ilk hedefim beş kg. bgm21 beslenme aralıkları nasıl, kaç ana öğün var, ara öğün var mı?

Evet aslında acur cuburu ve süt yapacak diye her şeyi yemeyince kilo vermek daha kolay olacak ama bana böyle bir liste şarttı aslında çünkü kendi başıma 2 kilo verip kaldım devamı gelmedi. Benim ilk etapta bu kadar vermemin sebebi bence adet olmamda etkili çünkü ekstra şişkinliğim vardı, haftada 2 kilo vererek devam ederim inşallah ya yaza az kaldı

Yaa, ben niye veremiyorum o zaman benim de en az on beş vermem lazım ama şu an ilk hedefim beş kg. bgm21 beslenme aralıkları nasıl, kaç ana öğün var, ara öğün var mı?
Canım sabah uyanışta büyük bardak su ile başlıyorum sabah kahvaltısı öğlen süt arttıran smoothie daha sonra ara öğün,akşam yemeği ve akşam 9 da ara öğün ile kapanış yapıyorum

Yarın tartılacakmısın belki vermişsindir canım ilk haftalar heleki ödem gidince çok gidiyor ama sonrası öyle değilmiş

Ben bugün haşlanmış yumurta 2,3 yaprak marul 1 dilim salam 7,8 adet zeytin 1 yk acuka
Ara kahve karabuğday patlağı üzerine fıstık ezmesi bal
Akşam 18 de ızgara köfte 7 adet 4,5 parça küp şeklinde tavuk 1 kase salata maden suyu
8 gibi kahve yanına biraz kuru dut yedim
Birde kuru dut kaynatıp suyunu içtim süt olsun diye sanki azalmış gibi geldi bi kaç gündür

Yarın tartılacakmısınız kızlar
Tabiki

sayenizde yediklerime değil ama özellikle akşam menülerime dikkat ediyorum. (mesela yeşil mercimeği sadece köfte olarak yapan ben, bazen yemeğini bazen salatasını yapmaya başladım menülerinizi mutlaka yazın ) Bir de şeker, paketli gıda vs yesem de bazen de tatlı istediğimde kuru meyve, pestil vs yiyorum. Ya da aralıklı oruç benim rutinime uyduğu için zarardan kar deyip o saatlere dikkat ediyorum falan

İlk zamanlar zaten bir anda kesme herşeyi sonra bi an geliyor daha çok yemek istiyorsun lifalif çok kurtarıcı tatlı krizlerinde ben şimdi bir kaç gündür hergün karabuğday patlağı üzerine fıstık ezmesi bal sürüp yiyorum çok iyi geliyor bana ben hala arada kahve yanlarına küçük kurabiye çerez cezerye cevizli sucuk tarzı şeyler tüketiyorum bana iyi geliyor ölçülü yedikten sonra sorun olmaz

Yeşil mercimekten köfte mi yapılıyor, hiç bilmiyordum. Yemeğine bayılırım ama salatasına da

Ben kilo almışım yine 78 dedi tartı. Neyi yanlış yapıyorum anlamadım ki. Son durak filmi gibi resmen, almam gereken bir takım kilolar varmış ve ne yaparsam yapayım almaktan kaçınamayacakmışım gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…