2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Ben 16 saatlik açlık sonrası, 2 haşlanmış yumurta, bir domates ve yarım avokado 🥑 yedim. Bunların dışında bir şey yemedim. 2 saat sonra kadar ara öğün yaparım yulaflı muzlu hurmalı. Akşama karar vermedim ama dünden ıspanak kavurmuştum. Belki graten olur belki makarna bilemedim😂

Ben yine 13 saat dayanabildim🙈 parmesanlı iki sahanda yumurta, dört börek (yağsız tavada çevrilmiş sigara böreği), iki parmak boyutunda ekmek ve üzerine beş kaşık kaymak🙈🤣 kahve yanına da çikolata yedim. Ay ben çok yiyorum galiba😭

Ben yine 13 saat dayanabildim🙈 parmesanlı iki sahanda yumurta, dört börek (yağsız tavada çevrilmiş sigara böreği), iki parmak boyutunda ekmek ve üzerine beş kaşık kaymak🙈🤣 kahve yanına da çikolata yedim. Ay ben çok yiyorum galiba😭
Biraz😂🙈

Akşama kıymalı ıspanak graten planlıyorum. Yanına da sarma var biraz. Belki etsiz kapuska da yaparım, karar veremedim.

Ara öğün olarak iki minik yeşil elma, çiğ fındık ve kaju, lifalif ve züber granola (fıstıklı baklava tadında valla🙈🤣) ay bu barlar hiç iyi olmadı, acıktıkça yiyesim geliyor, yedikçe acıkıyorum 😁😝

Bende dün ve bugün oruçluyum
Bugün 1 kase mercimek çorbası
Zeytinyağlı kereviz köfte ve kefir menüm ne kadar yerim orası meçhul 😅
Afiyet olsun Allah kabul etsin sen baya güzel gidiyorsun. Ben sabah güzel başladım ama yarın misafirlerim var diye tatlı yapayım dedim tencerenin dibindeki muhallebileri hep sıyırıp yemişim 🤣 akşam da bir kase mercimek çorbası ve üç küçük kuru dolma yedim.

Afiyet olsun Allah kabul etsin sen baya güzel gidiyorsun. Ben sabah güzel başladım ama yarın misafirlerim var diye tatlı yapayım dedim tencerenin dibindeki muhallebileri hep sıyırıp yemişim 🤣 akşam da bir kase mercimek çorbası ve üç küçük kuru dolma yedim.
Akşam menüsü güzel bence seninde afiyet olsun 🥰 ilk zamanlar bende Nutella çok yalamışımdır kaşıktan 🤣 ben artık alıştım ama canım isteyince yiyorum çok sıkınca daha kötü oluyor bu sefer canım daha çok istiyor 😊

Akşam menüsü güzel bence seninde afiyet olsun 🥰 ilk zamanlar bende Nutella çok yalamışımdır kaşıktan 🤣 ben artık alıştım ama canım isteyince yiyorum çok sıkınca daha kötü oluyor bu sefer canım daha çok istiyor 😊
Haklısın ama bir bırakınca da devamı geliyor bende.Yarın misafirlerim var mecburen ben de çok uyamayacağım diyetime. Şimdi misafire de ben diyetteyim denilmez 😂

Akşam toparlamışsın çok güzel. Önemli olan da bu zaten. Yarın misafirin var kendini sıkma ama akşam salata ve tavuk-hindi ızgara tüket mesela

Ay akşamüstü eve profiterol geldi. Çocuğa da almışlar bir de. Beş yaşındaki sabiye tatlı yedirir miyim ben, hem de o saatte. Bağışıklığı güçlü olsun diye o kadar uğraşırken hem de. Okulda karışmıyorum yemesine arkadaşlarından ayrı düşmesin diye, haftasonu misafirlikte veya özel günlerde de tamam ama hafta içi akşamüstü yedirmedim tabii. Gördü, canı çekti tabii üç kaşık göz hakkı verdim. Kalanını vallahi ayıp olmasın diye biraz yedim. Neyse, önümüzdeki maçlara bakıcaz artık.

Akşam toparlamışsın çok güzel. Önemli olan da bu zaten. Yarın misafirin var kendini sıkma ama akşam salata ve tavuk-hindi ızgara tüket mesela
Yarınki menüm çok karışık 🤪 yoğurtlu şehriye çorbası,pilav,güveçte üstü pideli köfte, lahana sarması,ıspanaklı el açması börek, kuru cacık ve salata. Tatlı olarak muzlu magnolia ve misket tuzlu kurabiye 😃

Yarınki menüm çok karışık 🤪 yoğurtlu şehriye çorbası,pilav,güveçte üstü pideli köfte, lahana sarması,ıspanaklı el açması börek, kuru cacık ve salata. Tatlı olarak muzlu magnolia ve misket tuzlu kurabiye 😃
Ohooo gruba bak arkadaş😂
Yarın ben de size gelebilir miyim 🫠🫠

Dün gayet uslu uslu durmuşken, elinde tatlıyla gelen adam herşeye çomak sokmak peşinde kesinlikle 😂 yeme diyor bide.. Neyse ki akşam yemeğini 6gibi yiyip ancak şimdi kahvaltı yaptım.

Günaydın. 15 saate yaklaştım bu kez. (14.45 de olabilir😀) 20.00’a doğru kalkmıştık sofradan, kahvaltıyı da az önce yaptım. Üç parça yağsız sigara böreği, iki haşlanmış yumurta, zeytin ve peynir. Bir de dünden kalan yarım profitöşey🙈😁 her yanım ağrıyor bu aralar, o yüzden tempolu yürüyüş ara verdim. Normal tempolu 7 bin adım atıyorum iki gündür.

soyasosu soyasosu açlık sürecinde bizim vitaminlerden alsak (üzerleri tatlandırıcı jelatinle kaplı) süreç sekteye uğruyor mu?

Günaydın. 15 saate yaklaştım bu kez. (14.45 de olabilir😀) 20.00’a doğru kalkmıştık sofradan, kahvaltıyı da az önce yaptım. Üç parça yağsız sigara böreği, iki haşlanmış yumurta, zeytin ve peynir. Bir de dünden kalan yarım profitöşey🙈😁 her yanım ağrıyor bu aralar, o yüzden tempolu yürüyüş ara verdim. Normal tempolu 7 bin adım atıyorum iki gündür.

soyasosu soyasosu açlık sürecinde bizim vitaminlerden alsak (üzerleri tatlandırıcı jelatinle kaplı) süreç sekteye uğruyor mu?
Uğrar. Peki aç içmen gereken bir vitamin mi? Hemen yemeğin üstüne içsen ben öyle yapıyorum

X