2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Akşam yemeğim bürüksel lahana karışık sebze yemeği pirinç pilavı yoğurt bu Arada ben geç kahvaltı yaptığım için ara öğün yapmıyorum yani şekersiz Türk kahvesi bitter yada züber filan koyuyorum bir parça o kadar

Ben de bugün beş bin adımla (sabah çocuğu okula bırakıp dönme) kalmayayım dedim, akşam da çıkışına gideyim. Babası alacaktı, buluşuruz ortalarda bir yerlerde dedim.

Demez olaydım. Kandilmiş ya bugün, her yerde kandil simidi. En son ne zaman yedim bilmiyorum, yıllar olmuştur. (Zaten diyette olmasam hayatta gidip almam) o kadar direndim direndim, artık bizim fırının önünden geçerken dayanamadım, aldım. Aç gibi de kutunun yarısını oracıkta yiyiverdim. Akşama düz siyez bulguru var bu durumda.

Mantı ama pizza veya pide de uyuyor tarife

Gerçi düşününce içli köfte, iskender ve lahmacun da olabilir

Ayy düşünmeseydim keşke
Mantarlı tavuklu fırın makarna. Ama kola içmedim dün mercimek çorbası pişirerek gaz sorunumuz bitti mi diye bir test yaptım. Ondan mı bundan mı olmasın şimdi diye içmedim.

Çorba öncesi başlayan bir huysuzluğumuz var dünden illa kucak, illa ben, bendeyken bile ağlama uyurken bile hareket halinde

E mönün diyete uygun sayılırmış gayet (beşamel sos ile makarna birlikte olmasaymış daha iyiymiş tabii de) ben niye hayaller kurdum o kadar

Kızlar bildirim gelmeyince ben durum güncellemesi yapmayı unuttum nasıl gidiyor sağlıklı beslenme her şey yolunda mı?
Benim bugün sporda 1.ayım doldu ölçüm günümdü iki hafta dikkat edebilmiştim çok umudum yoktu ama 1.7 kg vermişim ve hepsi yağdan gitmiş bir de toplam 30 cm incelmişim aşırı mutluyum ya
Hatta kutlamak için koca 1 tabak makarna yedim
soyasosu nasıl kuzum iyi mi?

Eklentiler

• 1000034887.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 19
Efsanesin efsaneeMakarnayı da haketmişsin bence çok da iyi yapmışsın. Şart zaten böyle ödüller

Efsanesin efsaneeMakarnayı da haketmişsin bence çok da iyi yapmışsın. Şart zaten böyle ödüller
Tekrar burda aktif olmaya başladımValla bu güzel günün şerefine az önce çay ile yarım paket de Petit beure bisküvi yedim yarın dengeleyeceğim zaten bugün spor + 14 bin adım atmışım

Ay bravo işte aradığım motivasyon

Sorularım var: Spor özel eğitmenli spor salonu sporu mu? Sadece sporla mı oldu bu? Diyet ne kadar katıydı? Normal doğum muydu? (Benimki sezaryen, spor için altıncı ayı beklemek şart mı diye soruyorum)

Ve hayır, bunları bu saatte mememde bebem, elimde çikolatam sormuyorum.(şaka şaka, çikolata yok)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…