Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Benim aşılama sonrası doktor o aksam birliktelik sonraki aksam birliktelik sonra bi gün arayla dedi ama sperm değerimiz düşük acaba bir gün perhiz mi versek birde progestan verdi 2. Gecesi kullanmaya başla dedi sanırım stresten unuttum

kızlar buğün kontrolüm vardı aşılama için. ama progsteron ve estradiol testi yaptı tekrar duruma göre haber verecekler yarın.duruma göre diğer ay yapacaklar çok sinirim bozuldu.bakarmısınız sonuca 1,5 ay önce est. 79 pro.0,352 idi.buğünde pro. 0,244 est. 42 çıktı sizce nasıl ,diğer ayamı kalır aşılama:KK43:

edahandro edahandro canım eşinle ilgili bir takviye ve beslenme düzeni oluştur istersen. İnşallah bu aşılama tutar kısa vadede gerek kalmaz ama yine de tedbirli olmakta fayda var

Canım gebelik şüphem var deyip git bence. Aile hekimine de gidebilirsin.
Canım evet regl olunca gidicem bende başlıcam Artık hayırlısından güzel sonuçlar alırz aklında bulunsun muzlu ve fındıklı süt sprem kalitesine çok çok iyi geliyor baya bizde fark yarattı ki bunu da bize doktor söylemişti umarım güzel sonuçlar alırsın

kızlar buğün kontrolüm vardı aşılama için. ama progsteron ve estradiol testi yaptı tekrar duruma göre haber verecekler yarın.duruma göre diğer ay yapacaklar çok sinirim bozuldu.bakarmısınız sonuca 1,5 ay önce est. 79 pro.0,352 idi.buğünde pro. 0,244 est. 42 çıktı sizce nasıl ,diğer ayamı kalır aşılama:KK43:
Benim estradiol 1278 cıkmıstı tüp bebek iğneleri kullandıktan sonra transferim iptal edilmisti ohss sendromu olusuyormus o kadar yüksek olunca. Sonra ki ayda 51.7 ye düsmüstü. İyi demişlerdi.

Benim estradiol 1278 cıkmıstı tüp bebek iğneleri kullandıktan sonra transferim iptal edilmisti ohss sendromu olusuyormus o kadar yüksek olunca. Sonra ki ayda 51.7 ye düsmüstü. İyi demişlerdi.
progesteron aklımı karıstırdı canım yarın arayacaklar bakalım

progesteron aklımı karıstırdı canım yarın arayacaklar bakalım
O normal bence cünkü yumurta çatlayınca progesteron hormonu yükseliyor. Hatta çatlamanın olup olmadığını anlamak icin adetten 21. Gündü yanlıs hatırlamıyorsam o zaman bakıyorlardı. Yumurta çatlamış mı diye

O normal bence cünkü yumurta çatlayınca progesteron hormonu yükseliyor. Hatta çatlamanın olup olmadığını anlamak icin adetten 21. Gündü yanlıs hatırlamıyorsam o zaman bakıyorlardı. Yumurta çatlamış mı diye
ay valla kafamı karıştırdı doktor iyice,bide erken dogum yaptım beş ay önce .adenomyozis be varmış rahimde, yok yok yani her sey benimi bulur diyorum artık

Canım evet regl olunca gidicem bende başlıcam Artık hayırlısından güzel sonuçlar alırz aklında bulunsun muzlu ve fındıklı süt sprem kalitesine çok çok iyi geliyor baya bizde fark yarattı ki bunu da bize doktor söylemişti umarım güzel sonuçlar alırsın
Ay gel gel özlettin kendini 🥰 yeni başlangıçlar yeni umutlar 🥰 inşallah bebiş haberleriyle sonuçlanır. Keçiboynuzuna döndük kuzum. Eskiden içiyordu eşim. Ballı Fındık ceviz de yemeye başladı. Vitamin takviyesi de alıyor. İnşallah yükselir değerimiz tekrar Safransari Safransari .

Ben bu değerlerden hiç anlamıyorum kuzum. Benim bi FSH değerim yüksek. En iyi onu biliyorum.

Benim aşılama sonrası doktor o aksam birliktelik sonraki aksam birliktelik sonra bi gün arayla dedi ama sperm değerimiz düşük acaba bir gün perhiz mi versek birde progestan verdi 2. Gecesi kullanmaya başla dedi sanırım stresten unuttum
Canım yumurtanın ömrü ortalama 24 saat. Sabaha 24 saat geçmemiş olursa. Sabahı değerlendirebilirsiniz. Biraz dinlenmiş olur en azından. Ama ben de aşılama gününü ve ertesi günü değerlendiriyorum.

X