Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Eş paketimi aldın canım sen ondan alıcaz biz bakalım inşallah şifası olur
Uyduğum zaman adetim falan gecikmeden olmuştu. Hamilelik icinde 3 ay kullanılması lazım zaten. Ama ben uyamıyorum o sürece sabah 9 akşam 9 vitamin alıyordum. Diyetisyen ayarlamıstım kendime beslenme planı falan hazırlandı sürekli iketişim halindeydik diyetisyenle ama uyamadım yani

Tamam canım yarın da yapacağım. Biraz önce yaptım gene negatif. Nasip bakalım.
Bu çok geç pozitif çıkarıyor o yüzden bence reglin gecikince anca çıkar. Ben iğne yapıldığı gün yaptım onda bile silikti baya. Ki diğer testler baya belirgin çıkartıyor

Tamam canım yarın da yapacağım. Biraz önce yaptım gene negatif. Nasip bakalım.
Ya öyle mi diyorsun. Ben çok umutsuzdum. Labo için bir arkadaş daha aynı yorumu yapmıştı. O da geç öğrenmiş bu testle. Tabi çok umutlanmıyorum ama adet gelene kadar umut vardır heralde sağol kuzum desteğin için

Olmuştu canım 10. Günde özellikle hatırlıyorum hatta şüphelenip test yapmıştım çok silik pozitif geldi o gün.
Bende dün arada bir geliyordu, bugün sıklaştı. Test yapmak da istemiyorum korktuğum için hayırlısı olsun inşaAllah

Umut her zaman var, inşaAllah pozitife döner

D vitamini ne zaman nasıl kullanıyorsun canım ?

Kesinlikle umutsuzluk yok bebişim

Ben de az önce dayanamayıp test yaptım, negatif. Erken gebelik testi yapmıştım...

Ben de az önce dayanamayıp test yaptım, negatif. Erken gebelik testi yapmıştım...
Canım sen bu sabah yap. Gece idrarı çıkarmamış olabilir. Bi de bak moral için şunları buldum. Adet gelmediği sürece mucizemiz bizi bulabilir

Eklentiler

• Screenshot_2023-09-23-19-49-56-028_com.android.chrome.jpg
    93,6 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_2023-09-23-19-31-00-616_com.android.chrome.jpg
    98,6 KB · Görüntüleme: 45
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…